Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Че такова, родните служби имат от преди 10 тина години по спомени. Иначе аз съм си играл с американският RANGE-R, ама е доста по малък- тежи около половин кило и при тях го има шуто и рогато. http://www.range-r.com/
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Отказаха ли се руснаците окончателно вече от АК 12 ?

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Засега не.

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          А какво знаете за този револвер?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Сибирски прочетох че не е издържал изпитанията и щял да бъде заменен с нещо си там Дегтяров .....

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Така е, ама конкурс още продължава. Концерн Калашников сега за своя сметка длъжен да оправи недостатъците на АК-12 и тогава пак ще има следващи етап.

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Револьвер КБП ОЦ-38 Май се оправям в руските сайтове ?

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  По-точно 7,62-мм револьвер специальный Стечкина ОЦ-38 — бесшумен револвер, разработан от Игор Яковлевич Стечкин.

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    По-точно 7,62-мм револьвер специальный Стечкина ОЦ-38 — бесшумен револвер, разработан от Игор Яковлевич Стечкин.
                    Нещо много голямо ми се вижда разстоянието между барабана и цевта. Освен ако е като Наган-а - с приплъзващ барабан? То и патроните напомнят тези за Наган.
                    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Това е интересното .http://world.guns.ru/ammunition/russ...tridges-r.html

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        [QUOTE]
                        Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                        Нещо много голямо ми се вижда разстоянието между барабана и цевта.

                        Не го бърка. От гилзата газове не излизат /той "ivo_police" е дал линк/.

                        Освен ако е като Наган-а - с приплъзващ барабан? То и патроните напомнят тези за Наган.[/
                        QUOTE]


                        Доколкото ми е известно няма друг револвер с такава /успешна/ система за заключване на барабана и недопускане на изтичане на барутни газове при изстрел както Нагана. Това му позволява да стреля безпроблемно с патрони за ТТ 7.62х25 със съответно модифицирани гнезда в барабана. При всички други опити с други револвери след изстрел гилзата излиза назад поради коничността си и заклинва барабана не позволявайки му да се превърта.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          За ОЦ-38 и За муницията му СП-4, която е уникална и виновна, че този револвер е безшумен и Със същата муниция е пистолет ПСС, който на мен ми е познат, но и аз се учудих от този ОЦ-38, до сега несъм и чух за него.

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                            Нещо много голямо ми се вижда разстоянието между барабана и цевта. Освен ако е като Наган-а - с приплъзващ барабан? То и патроните напомнят тези за Наган.
                            Цевтата му е долу, горе, това което се вижда е ЛЦУ, лазерен мерник.

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              http://www.youtube.com/watch?v=0NgN5Zr7RaI А някой в цяла тема погреба руската армия
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                http://www.youtube.com/watch?v=0NgN5Zr7RaI А някой в цяла тема погреба руската армия
                                628 милиарда долара.... всъщност- до 2020 та това.... За справка- бюджета на Пентагона "в криза" е малко по- голям ... на година. 600 бойни самолета.... ми... около 1/3 от американските- по спомени планираните Ф-35 бяха около 2.2 хиляди .... Цели 8 стратегически подводници -че те само верджиниите са 10 и строят пет... Но хубаво рекламно клипче де. Айде и нещо хамериканско - само дето без ЩЕ - т.е. тва е което го има:
                                Последно редактирано от Mad Dog; 23-10-13, 15:09.
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X