Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
    Здравейте!
    Пускам тази нова тема с идеята да си съберем един сносен архив с интересни снимки на военна тематика. Иска ми се да се оформи една колекция от интересни снимки (картини) на бойна техника, военни събития, оръжия и военни части.
    Нямам нищо против да се сигнализира на модератор и правоимащ за наказанието ми...
    Обещавам след това да поствам подходящи и предварително одобрени интересни снимки на военна тематика


    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    В Иран.
    Относно Иран има какво да се ВИДИ...
    Последно редактирано от derhunter; 11-03-14, 08:40.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Ха познай колко Су-та летят сега Отгова се състои в една цифра, много близка до 0.
          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Не позна. Пробвай пак.
          http://pan.bg/view_article-4-22066-FOTOOKO-ZAPOChNA-PREBAZIRANETO-NA-BEZMERCI.html



          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...


            12 февраля 2014 г. из павильона Тяжелой бронетанковой техники Музея вышел своим ходом на реставрацию уникальный экспонат -- танк Т-35А. Единственный в мире, сохранившийся до наших дней.
            Машина серийная, изготовлена в 1935 году на Харьковском паровозостроительном заводе имени Коминтерна.
            До войны использовалась в ряде военных училищ для подготовки специалистов танковых войск.
            В 40-х годах поступила на испытательный полигон, а в 1951 году была передана в Музей.
            После реставрации Т-35А предстанет перед посетителями в полном ходовом состоянии и возможностью оценить мощную и необычную машину в ее первозданном виде.
            www.mbtvt.ru
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                И това изглежда добре...Bell V-22 Osprey





                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Никак не са лоши, ама по-често падат от другите.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Нова техника, нова концепция, затова са и толкова аварийни. И доста са шумни, ама доста... По-шумни чак и от Чинука, а този хеликоптер за мен бе най-шумен преди. Иначе ето това е ВЕРТОЛЕТ!



                    И той носи повреден Чинук.

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      По-шумни, колко да са по-шумни... Иначе данните са впечатляващи, макс. скорост над 500 км./час(краисерска над 390), боен радиус около 800 км.,9 тона полезен товар... Сигурно някой зад океана е преценил, че си струва...71 мил. в зелено за парче...Ако, към цената прибавим и повишената аварийност (причините за които Сибирски е посочил), е обяснимо, че няма опашка от мераклии желаещи да го имат...

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        В машиностроенето много отдавна има един неписан принцип . Когато се опиташ да направиш една машина да прави 10 различни неща накрая се оказва че не може да прави нито едно от тях качествено . По тази причина повечето сериозни фирми не го и правят . По някога се появява някое такова изтърсаче което само потвърждава принципа .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Е, чак пък... Имаха проблеми с компютрите които помагат за управлението и ротацията на двигателите с витлата. Проблема казват е отстранен и сега си ги ползват. И май няма друга машина с такива показатели...
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Пишат че това е свален вчера от турките сирийски Миг-23 малко преди да го ударят с ракетите турските F-16.





                            И летец от свален сирийски самолет до Касабата на сирийското ТВ:
                            " Ще кажа за тези, кто мен ме свалих днеска: утре или другиден ще се завърна при вас с нов самолет".


                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Чинука, а този хеликоптер за мен бе най-шумен
                              Не мога да си представя че са те поддържали с "47", като да си бил от другата страна

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Пишат че това е свален вчера от турките сирийски Миг-23 малко преди да го ударят с ракетите турските F-16.
                              И летец от свален сирийски самолет до Касабата на сирийското
                              По т.1 Ъъъъъъ
                              По т.2 "....за арабите войни с усмивка"
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Не са ме поддържали с СН-47, споко. Винаги съм бил от правилната страна. Първата ми среща с Чинук бе през 1988 година, пакистанска машина беше. После още на няколко пъти на няколко места го видях, доста по-късно след като го чухме. Винаги съм чудил, колко лесна мишена е той, шумен, бавен и тромав.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X