Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Сибирски тая да не е от ваште ? Хамериканките даже и магаринцито бега като ги види

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
      Сибирски тая да не е от ваште ? Хамериканките даже и магаринцито бега като ги види





      http://www.policymic.com/articles/77...igence-officer
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
        Сибирски тая да не е от ваште ? Хамериканките даже и магаринцито бега като ги види
        Прати го на очен лекар това магаренце. Или го питай да не е педалче...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          На мисии може и да е била, но на война не е била със сигурност...
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Не си прав, съдейки по снимка девойка не е висяла само вътре в базите.

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              А какво - излизала е на разходка?
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                За което там трябва да има нещо, което точно тя не би трябвала да има!

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Боса е дал линк за да се ограмотим,за което му благодаря,но има ли кой с две думи да обясни , че английския не ми е достатъчно силен.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Била е прикомандирована към група от Специални Операции за да могат те да бъдат по-привлекателни за очите на афгански леди. Аз в първи момент я приел за пущунка.

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Била е прикомандирована към група от Специални Операции за да могат те да бъдат по-привлекателни за очите на афгански леди. Аз в първи момент я приел за пущунка.
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                        Боса е дал линк за да се ограмотим,за което му благодаря,но има ли кой с две думи да обясни , че английския не ми е достатъчно силен.
                        В линка нищо интересно не пише.Изобщо, започнат ли много да ги снимат смятай работата не е много сериозна.Сериозните хора, които не спят за да можем да спим ние, тези които вършат работата, не стават достояние на широката публика.Другото е реклама.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Реклама на какво?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Снимката много ясно, че е с рекламна цел. Самото постване и обяснения, особено от човек, който е бил там го приемам като умишлена дезинформация на аудитория. Първо, оператори от този тип не се показват на яве. Второ, жена надали е прикрепена в действиетелност към група за специални операции. Някой въобще виждал ли истинска група за специални операции? Виждали сте със сигуррност, и български и американски и какви ли не, но не знаете че са такива и никога няма да узнаете. Помагала прии работата с жените? Моля? В държава, където жената се вози в багажника на колата, а коча и овцете отпредд на седалките, понеже са по-важни? В държава където жената не може да получи медицинска помощ, понеже ее жена и ако мъж преди нея, независимо от това кой с какъв приоритет е приет, жената чака и може да не дочака? Кой ще разреши на жена си там да говори с неверник, пък бил той и жена. На горе публикуваните снимки и обяснения може да се върже някой първокласник.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Митко, а жени като тази не са ли свършили много полезна работа там?

                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Реклама на какво?
                                Айде сега не знаеш колко харчи пентагона за реклама на армията ? И аз не знам ама не е малко .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X