Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    ИЛ 2 е разработен специално за атаки по мобилни бронирани цели, бавно летящ и тежко брониран.
    Обаче до края ефективността му е по-ниска по тежко бронирани цели, имат проблеми с оръдията, само с бомбите имат успеваемост, особено с един определен тип. Ползвал се е и за разрушаване на укрепени точки на противника. По пехотата и леко бронираните е изключително успешен. Интересно е, че по някое време са се опитвали да го превръщат и в тежък изтребител, а производството му е разгърнато за сметка на това на изтребител, миг-3 ако не греша.

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    както по късно от изтребителя Р51 Мустанг американците правят страхотен щурмовик
    Я разкажи за този.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Я разкажи за този.
      И на мене ми е любопитно.Да не го бъркаш с Тъндърболт?
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        И на мене ми е любопитно.Да не го бъркаш с Тъндърболт?
        За сега не го бъркам с нищо, щото не съм чел по въпроса и не се сещам за какво става въпрос. Или имаш предвид Златев да не го бърка.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          За сега не го бъркам с нищо, щото не съм чел по въпроса и не се сещам за какво става въпрос.
          Не ти, Злати.Цитирам те за да покажа, че ставаме двама на които им интересно.
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Eто го Мустанга, но вече се казва F-51 снимката е от войната в Корея.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F-51 Korean War.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5763340

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Има ли бронировка?
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Има ли бронировка?
                Не зная такива подробности.Лично мен ме съмнява АКО има да е в мащаби на Ил-а.Все пак единия е правен с броня от самото си проектиране а този е ползван за щурмови вероятно поради по-ниска скорост и повече муниции за разлика от първите реактивни самолети.А и имат доста обучени пилоти за него.

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                  Не зная такива подробности.Лично мен ме съмнява АКО има да е в мащаби на Ил-а.Все пак единия е правен с броня от самото си проектиране а този е ползван за щурмови вероятно поради по-ниска скорост и повече муниции за разлика от първите реактивни самолети.А и имат доста обучени пилоти за него.
                  По скоро да е бил нещо от рода на днешното супер тукано.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:85.0 КБ
ID:5763341
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Eто един флотски щурмувак А-1 Skyraider.Воювал в Корея и Виетнам за флота и морската пехота.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:А-1 Skyraider.jpg
Прегледи:1
Размер:256.9 КБ
ID:5763361 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:А-1 Skyraider 1.jpg
Прегледи:1
Размер:56.5 КБ
ID:5763362

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                      Eто го Мустанга, но вече се казва F-51 снимката е от войната в Корея.
                      Казвал се е F-51, защото през 1948 американците са сменили системата за обозначенията и изтребителите вече вместо с Р (от Pursuit) се обозначават с F (Fighter). За използването като щурмовик не мисля, че е имало някаква отделна, щурмова модификация. Ако имаше, то тя би била с обозначение, започващо с "А", както например вече споменатия А-1 Skyraider.
                      След Втората световна война са имали голям брой излишни изтребители, сложили са им железария за подкачане на бомби и ракети и са ги използвали за удари по земни цели.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Аз малко късно, но да каквото знам. Да Тъндърболт е друга бира, в Пасифика е свършил бая работа, а това на Мустанга е модифициране на съществуващия самолет с добавяне на оръжия, подходящи за атака на наземни цели. А-1е последния самолет с бутален двигател, ползван от Американците и във Виетнам е бил незаменим за въздушна подкрепа преди масовото навлизане на шурмовите хеликоптери.
                        А ИЛ 2, поне това, което съм чел, е бил силен точно с бомбите си и голямата си живучест заради бронировката.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Той и наследника А 10 още е незаменим . Има няма едни 30 години го свалят от въоръжение . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A-10-Thunderbolt-II-16x24_Print-700.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5763373
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Той и наследника А 10 още е незаменим . Има няма едни 30 години го свалят от въоръжение .
                            Няма как да замениш това с F-35.Няма как да се получи.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                              Няма как да замениш това с F-35.Няма как да се получи.
                              Абе и аз така си мисля, ама постоянно това се обяснява, как пенкилера щял да замени всичко летящо...
                              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                              0887/осемпет 66 4осем

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:main-qimg-6b2998c189287f96035bc0070b5fb405-c.jpg
Прегледи:1
Размер:297.4 КБ
ID:5763376
                                Ако има модерна армия да, но за афганистан и либия А10 е перфектна
                                Аз съм съм фен на Су25

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X