Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първо пръста да си разкара от там па после краката да си ги прави какво я е учила макЯ и
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Аа що, аз съм присъствал на таквоз събитие, не е страшно
      86-та, на едни стрелби на Дивдядово, дойде един автобус отнякъде. С млади работнички, водеше ги един апапин, сигур нещо по линия на Гражданска отбрана бяха. Носеха си няколко автомата, пълнители, един сандък патрони. Нас ни изкомандваха отбой, че да могат да минат и да си гледат работата после. Е па веселба си беше - повечето по работни престилки бяха, залягат, стойки как си тряба - ний се келешим отзад. Някои от нашите мл.серж. взеха ролята на инструктори, показват как се прикладва в легнало положение, краката разтворени на широчина на раменете, тва-онова... дигаха им близките мишени, някои ги сваляха, ний ръкопляскаме. Някои от нас, отличници пък бяха допуснати да лентоват пълнители, хубав ден беше

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
        Аа що, аз съм присъствал на таквоз събитие, не е страшно
        86-та, на едни стрелби на Дивдядово, дойде един автобус отнякъде. С млади работнички, водеше ги един апапин, ................ хубав ден беше
        А апапина питахте ли го?
        Аз съм бил в ролята на апапина десетина години и последното което /даже хич/ съм гледал е колко са им разтворени краката
        Основното което беше са мерките за безопаснот да не стане някой сакатлък. Опазих се..
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Аз съм бил в ролята на апапина десетина години и последното което /даже хич/ съм гледал е колко са им разтворени краката
          Е зарад това не ставам за инструктор...
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            А апапина питахте ли го?...
            Е чи как? Да не сме башибозук Ротата, 60 и няколко човека, водени от трима офицери, ред и дисциплина на 100 %, стрелбището също си има Цар и Бох, знаеш как е... Отбой, под строй, свободно, офицерите и апапинът обсъждат какво се прави и всичко е по команда, при нас винаги така е било. Апапинът си ги държи изкъсо, наште младши не са се правили на Рамбо, някой да не си е помислил нещо такова, ама им показваха как е правилно де, не като малката на горната снимка. То затова и им падаха мишените, не знам дали са идвали само за отчитане на мероприятието или за изчистване на патроните, ама и на повечето им беше интересно, за нас - то се знай. За мерките за безопасност те разбирам на 100%, наясно съм с тия неща.
            Чичо, дай разкажи нещо и от твойте, че мача нещо не е мноо интересен...

            П.п. Сега се сещам - упражнението тогава беше точно с ПК. И след като говори ротния с апапина, даде ни забой, за да изстреляме всичко което беше лентовано, точно мерки за безопасност. Шест картечници на огневия рубеж /аз бях зад едната/ и всички мишени вдигнати, стрелба до последния патрон, и това беше интересно

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
              . То затова и им падаха мишените, не знам дали са идвали само за отчитане на мероприятието или за изчистване на патроните, ама и на повечето им беше интересно, за нас - то се знай. За мерките за безопасност те разбирам на 100%, наясно съм с тия неща.
              Чичо, дай разкажи нещо и от твойте, че мача нещо не е мноо интересен...

              Бе не е много по темата, веднъж ме щрафосаха и обещах да не се повтаря.
              С две думи при масовите стрелби за изпълнение на плана ред и дисциплина.
              При подготовката на отборите за състезания повече конкретика в детайлите. Прикладване, дишане, спускане, краката къде да са и т.н.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                "Оръжията" през обектива:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0_f26fb_fb0402a1_XXL.jpg
Прегледи:1
Размер:303.7 КБ
ID:5755781
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Правилно ; неправилно 309 доказани . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1327942075_geroj-sovetskogo-soyuza-lyudmila-pavlichenko-s.jpg
Прегледи:1
Размер:464.3 КБ
ID:5755814
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    За нея спор няма ...

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Първо пръста да си разкара от там па после краката да си ги прави какво я е учила макЯ и
                      Тя май стреля в момента - виж лентата как е хваната на снимката, а и от цевта ми се струва, че се виждат газовете...
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        След стрелбата е,гледа над цевта какво е уцелила,а ония тактическия до нея блее вместо да стои и да си върши работата
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Е нали ви казах, че пуца?

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Правилно ; неправилно 309 доказани .
                          Добри наставници е имала. А и методология на обучение. Оттам нататък като има талант може да прави и невъзможни неща.
                          Между другото - има същества от нежния пол, ако попаднат на добър учител способни са да постигнат удивителни неща в стрелбата. Както и в заваряването например...

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                            Между другото - има същества от нежния пол, ако попаднат на добър учител способни са да постигнат удивителни неща в стрелбата. Както и в заваряването например...
                            И във е ъъъъ да. Но талант си требе и желание,наред с това някой да я отпуши... иии мишените падат една след друга
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Ъъъ..., а бе я да не ти отговарям, че ше земат да ни щрафосат и после и ние требе да си мълчим като Чичото

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                                Е нали ви казах, че пуца?




                                Между другото - има същества от нежния пол, ако попаднат на добър учител.
                                Жена ми може би можеше, но и тя и дъщерите ми не проявиха абсолютно никакъв интерес към стрелбата.
                                Съпругата ми има по-малко от пет изстрела през живота си, но винаги е улучвала от първия път. Има един невъзможен изстрел който и аз не мога да повторя с едно мизерно пищовче което нямаше даже и мерни прибори, само канал на затвора, на петнайсетина метра по един комшийски котак в градината. Бил я вбесил с мяукането си а тя тъкмо приспивала бебето /първата ни дъщеря/ и от прозореца на спалнята... Един изстрел- една жертва. Като ми каза вечерта когато се прибрах се чудех да й се карам ли или да я похваля
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X