От: Оръжията през обектива...
Гледам в носа неква стойка. Може ли да е хвъркато това и да не му пука много за обводите
Гледам в носа неква стойка. Може ли да е хвъркато това и да не му пука много за обводите

Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар