От: Оръжията през обектива...
Ползвахме К-25, ама вече е комшия на миноносеца. В музея.
Ползвахме К-25, ама вече е комшия на миноносеца. В музея.



Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар