Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Не ми изглежда като да е НУР понеже бе само един взрив... глупава бомба всякаш, но със завидна точност.
    Аз по-скоро си мислех за откос с бордовото оръдие/картечница, което и на Су25 и на МИ24 ( и производните му ) би било предостатъчно за случая... пък и уж се "изясни", че картечницата в тази си употреба не представлява опасност за фъркатото.
    Та просто в случая ми се струва малко като да чупиш орехи с айайфон7...

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Хубав клип за френските части!

      https://www.youtube.com/watch?v=BlBydC5_cXM#t=524
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
        Не ми изглежда като да е НУР понеже бе само един взрив... глупава бомба всякаш, но със завидна точност.
        Аз по-скоро си мислех за откос с бордовото оръдие/картечница, което и на Су25 и на МИ24 ( и производните му ) би било предостатъчно за случая... пък и уж се "изясни", че картечницата в тази си употреба не представлява опасност за фъркатото.
        Та просто в случая ми се струва малко като да чупиш орехи с айайфон7...
        Това е зенитния прицел . Повярвай ми работата с него хич не е лесна и изисква доста тренировка . Даже и с него да уцелиш бързо летяща цел е много трудно .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0_8f829_e23e55a6_orig.jpg
Прегледи:1
Размер:373.8 КБ
ID:5691090.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Е именно де - за тоя горе в летящото ония с картечницата са некви сватбари събрали се да правят джамбуре. Както ти каза, дори и с правилния прицелен прибор пак не представляват опасност.
          Интересно ми е с какво точно си заслужиха вниманието, че и бомбата. Айде, да имаше и един иглотерапевт - ОК.. ама в случая ми се струва, че бомбата е финансово неоправдана...

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            В същност, оръжия от този тип имат най-голям относителен дял в загубите на хеликоптери и самолети на руснаците в Афганистан. Може и да не уцели изтребител, но някой хеликоптер може да си го отнесе като стой та гледай. Да не говорим какво прави такъв уред на хора, превозни средства, БТР, БМП ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              В същност, оръжия от този тип имат най-голям относителен дял в загубите на хеликоптери и самолети на руснаците в Афганистан. Може и да не уцели изтребител, но някой хеликоптер може да си го отнесе като стой та гледай. Да не говорим какво прави такъв уред на хора, превозни средства, БТР, БМП ...
              И на американците във Виетнам . Тежката картечница прави много поразии . Хеликоптери ; лекобронирана техника ; жива сила са практически беззащитни . Та бомбата си я отнесе напълно заслужено . На времето с бронебойно запалителния патрон с металокерамичен сърдечник 20 мм броня си я дупчеше на 500 метра както и на 50 .
              Последно редактирано от sek.1; 18-11-15, 03:52.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Това дали е за Сирия??? И тези бомби не са ли малко да разкарват такъв самолет до там и обратно!!!
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Може да са само част от цялата партида при бомбардировка на поредица отдалечени една от друга цели.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      "Дальних"! От както нямат щанга за дозареждане малко минали покрай "дальних".

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                        "Дальних"! От както нямат щанга за дозареждане малко минали покрай "дальних".
                        14000км им дават в сегашната си окомплектовка ? Колко по-дальних да са ?
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          14000км им дават в сегашната си окомплектовка ? Колко по-дальних да са ?
                          14000 метра е таванът на Ту-22м3. Бойният му радиус е около 2000 км. Той си се води "Среден бомбардировач".
                          По договор за ограничаване на въоръженията им е свалена щангата за зареждане във въздуха.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Ако не бъркам, Ту-22М3, трябваше да е заместен във всичките си разновидности от Су-34.Явно бяха преценили, че самолета няма бъдеще при това орязване на възможностите му.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                              Ако не бъркам, Ту-22М3, трябваше да е заместен във всичките си разновидности от Су-34.Явно бяха преценили, че самолета няма бъдеще при това орязване на възможностите му.

                              Явно са се отказали да го изхвърлят.

                              Глубокая модернизация пяти стратегических бомбардировщиков Ту-160 и девяти Ту-22М3 будет завершена в этом году (заб: 2015) и они будут переданы ВВС. Об этом журналистам сообщил главнокомандующий Военно-воздушными силами России генерал-полковник Виктор Бондарев. ...

                              До 2020 года около 30 единиц будут модернизированы до модификации Ту-22М3М.

                              ...
                              ВВС России до конца 2015 года получат шесть модернизированных бомбардировщиков Ту-22М3. Об этом, как сообщает РИА Новости, заявил заместитель министра обороны Юрий Борисов.
                              «У Ту-22 ресурс достаточно серьезный и мероприятия по модернизации плюсом дают 10-15 лет», — отметил Борисов, отвечая на вопрос о том, как долго еще планируется держать на вооружении эти машины.
                              Таким образом, ВВС могут рассчитывать на использование данных бомбардировщиков после модернизации до конца 2020-х годов.
                              ...
                              Самолет Ту-22М3М от версии Ту-22М3 отличает система нового сверхточного вооружения, находящаяся на борту. У самолета улучшенное навигационное оборудование, улучшены точностные характеристики, он очень точно может отбомбиться и выходить на цели. Системы боевого применения завязаны на GPS и ГЛОНАСС.
                              В разработке находится ракета Х-32, которая, предположительно, будет способна поражать цели на расстояниях до 1000 км с огромной точностью. К 2020 году 30 Ту-22М3 должны быть модернизированы до версии Ту-22М3М и будут вооружены именно этими ракетами.
                              ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Тюх. Объркал съм се, или пък журналиста. Благодаря.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X