Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Чак модифициран не е
    Модифициран е.

    "Значение на думата модификация

    мн. модификации, ж.
    1. Видоизменяне, малка промяна, която не засяга същността
    ......"

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...


      Предполагаеми прототипи на Т 14
      Последно редактирано от gabocvet; 02-08-15, 20:44.
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение

        Предполагаеми прототипи на Т 14
        Това на първата снимка е учебна машина за обучение на механик-водачи на Леопард.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Става дума за втората снимка, ако не съм ясен извинявам се!
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Tрагичен инцидент с Ми-28Н от пилотажна група "Беркуты" - при демонстративен висш пилотаж попада в свредел.
            По мое мнение е повреда - хеликоптера започна да пада без да прави никаква фигура или маневра.

            Пилотът загива, вторият пилот е тежко ранен.

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
              Става дума за втората снимка, ако не съм ясен извинявам се!
              А това пък е реквизит от филма "Обитаемият остров", ако се не лъжа?
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Една позабравена случка от близкото ни минало http://vbox7.com/play:3242fc0b&pos=vr
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Кувейтският екипаж се е забързал нещо на танковият биатлон. Жалко, че са заглушили коментара на руснака зад кадър

                  https://www.youtube.com/watch?v=WriPgJFslyY
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Една позабравена случка от близкото ни минало http://vbox7.com/play:3242fc0b&pos=vr
                    Мдаа - е това е "славната БНА"....,
                    че си има и предистория тоз сконфуз, ама ще си го оставя за себе си (е и за другите запознати де), то и това престига .

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                      Кувейтският екипаж се е забързал нещо на танковият биатлон. Жалко, че са заглушили коментара на руснака зад кадър

                      https://www.youtube.com/watch?v=WriPgJFslyY

                      Ето го без цензура: https://youtu.be/ik7ZM5SVBrU и с бонус един удавен танк.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                        Мдаа - е това е "славната БНА"....,
                        че си има и предистория тоз сконфуз, ама ще си го оставя за себе си (е и за другите запознати де), то и това престига .
                        Абе все си мисля че това точно в БНА не можеше да се случи виж БА е друга бира Даже и при нас във ВВС които се водеха за едни от най разхайтените въоръжени сили не съм видял някой офицер да си носи оръжието като македонски комита особено пък като е с униформа .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Абе все си мисля че това точно в БНА не можеше да се случи виж БА е друга бира Даже и при нас във ВВС които се водеха за едни от най разхайтените въоръжени сили не съм видял някой офицер да си носи оръжието като македонски комита особено пък като е с униформа .
                          Е как да не може да се случи като го виждаш "на живо"?!?
                          Тоя точно е ярък възпитаник на БНА с всичките и "прелести" и "уставност", в добавка - всяка втора дума му е "вижте в Русия как се марширува", "в Русия такива ги разстрелваха" и прочие... С една дума - чугунена тиква.
                          Е точно заради тия като него съм ярък подръжник на идеята да се премахнат 20-те заплати при пенсиониране - само така ще се оттече всичката тая утайка.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Поздравявам ви с тази песен

                            <em>
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Това е "катаджийски" хеликоптер

                              От мен една снимка от I световна. Куршумите са намерени на Галиполи.

                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                                Е как да не може да се случи като го виждаш "на живо"?!?
                                Тоя точно е ярък възпитаник на БНА с всичките и "прелести" и "уставност", в добавка - всяка втора дума му е "вижте в Русия как се марширува", "в Русия такива ги разстрелваха" и прочие... С една дума - чугунена тиква.
                                Е точно заради тия като него съм ярък подръжник на идеята да се премахнат 20-те заплати при пенсиониране - само така ще се оттече всичката тая утайка.
                                Въпросният възпитаник на БНА генерал Самандов е един изключително достоен офицер и професионалист.Същия познавам лично и е приятел и колега на баща ми.
                                Офицерите от неговото поколение са случжили във времената когато в България имаше боеспособна и модерна армия и мъже като него(не всички естествено) са в пъти по-доблестни военнослужещи от носачите на униформи на служба в БА към момента.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X