Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    И като казахте за ниско прелитане...




    А второто клипче от това видео направо цепи мрака!
    Тоя официално си апе опашката!


    А ето нагледно как се ползва самолет за косачка.... https://www.youtube.com/watch?featur...f4R5ErZo#t=924
    Последно редактирано от _kalata_; 28-05-15, 23:02.

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Три или четири пъти съм бил свидетел на ниско прелитаща над полосата на Доброславци 23-ка(не мога да кажа каква е била скоростта , но ... летяха си бързичко). Чисто физически , усещането е кошмарно-бил съм на поне 200м от полосата(това по повод на първия клип).Имаш чувството , че червата ти се раздират на парцали и в същото време ти идва ревнеш от кеф!
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Пилотите на сутата на времето редовно косеха тревата .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            F-15E или както му казват някъде B-15.Хубавец.

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Ха сега де, в какъв контекст е Б-15?
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Ми сигурно, щото като го наблъскат с бомби, си става бомбер...
                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                0887/осемпет 66 4осем

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Разликата е в Е-то и никнейма Strike Eagle, води се DRF или dual role fighter. Както знаем базовия Ф-15 си е изтребител за завоюване превъзходство във въздуха, варианта с буквата Е е с ударни възможности (спори се дали са равни на чисто изтребителните му такива). Толкова добре се справя в тази си роля, че понякога го наричат на шега B-15.
                  Съществува и варианта F-15 SE или Silent Eagle, в който са интегрирани някои елементи от технологията "стелт" и други мерки за понижаването на радиолокационната му забележимост. Предлага се като алтернатива на свръх скъпите "стелт" изтребители 5-то поколение, но не се произвежда серийно за сега. А и плановете са да се осигури насищане с F-35. Ф-15 си остава за момента най-добрия (условно разбира се) доказан изтребител и е сред най-красивите.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...



                    Атакуват на тоя долу баща му

                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Ха сега де, в какъв контекст е Б-15?
                      Ами като гледам ей тук едни снимки като тия, сигурно поради това.

                      В добавка, бойният му товар според производителя е 11 тона при 8 на Су-34.
                      Последно редактирано от Stoian Ivanov; 29-05-15, 19:51.

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                        И като казахте за ниско прелитане...

                        Това е луда работа, пилота едва ли би се сменил с кухоглавия на пистата, да, бе.

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          ...Както знаем базовия Ф-15 си е изтребител за завоюване превъзходство във въздуха...
                          Това не е съвсем вярно.Изначално Ф-15 е проектиран като далечен прехващач.Задачата му е била да пресреща "ядрените" Ту-95(и други) влитащи от към северния полюс.Всички останали задачи са му вменени по-късно.
                          Има обаче някои абсолютно безспорни "подробности"-това е най-надеждния изтребител в световната авиационна история(самолета с най-малко откази на час нальот).Това е една от най-перспективните(за времето си) платформи притежаваща огромен модернизационен потенциал(и времето го доказа).Това е един от най-добрите прехващачи(в последствие фронтови(за завоюване на превъзходство във въздуха) и ударни) правени някога.Не случайно дълго време имаше ембарго върху износа му,като до известна степен изключение правеха единствено ВВС на Израел.С две думи-прекрасен самолет!!!
                          ПП.Ако си сложа ръка на сърцето , трябва да призная , че ми е грозен.Много повече(от американските) ми харесва Ф-14.
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                            Това не е съвсем вярно.
                            Не изключвам и да греша. Иначе двата с ф-14 са ми в първата тройка любими американски самолети.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Самолета си е легендарен...Честно казано 22 със сигурност не е по-добър във всичко, дето го може Орела.Чисто визуално за щатски изтребители за мен - 18, 15, 14
                              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                              0887/осемпет 66 4осем

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Няма начин да не е легендарен.Все пак 22-ката не е разпостранен и не е влизал никога в бой.За сметка на това са излизали сведения, че 22-ката може да каже какво лети насреща му (като модел на самолета) за разлика от АУАКС който ги е давал само като брой цели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X