Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...









    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      След тая кал не ми се мисли какво ги чака после екипажите
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        След тая кал не ми се мисли какво ги чака после екипажите
        Ако са влезли в по-модерна ера има едно нещо познато ни като водоструйка...

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Оптимист.
          Обърнете внимание на мерника и (липсващия) предпазителя.
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Е да, ама е с гангста прическа
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Малко китайски тренировки






















              Не се шегуват

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Честно казано не схващам каква е целта на занятието .
                Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                Ако са влезли в по-модерна ера има едно нещо познато ни като водоструйка...
                Има ако миеш една две машини а ако трябва да измиеш танковете на цяла дивизия ?
                Последно редактирано от sek.1; 02-01-15, 15:08.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Честно казано не схващам каква е целта на занятието.
                  Целта е да си подготвен и трениран. За да няма "почесване" при реална ситуация.

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Не виждам реална ситуация в която ще се наложи да обърна танка по купол . А при съвременните на които отгоре има един куп прибори какво ги правим ?
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      А при съвременните на които отгоре има един куп прибори какво ги правим ?
                      Евакуираш ги за ремонт.

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Не виждам реална ситуация в която ще се наложи да обърна танка по купол..
                      Защо да не може да обърнеш танка в някое дере например ? Кадърни момчета в армията - колкото щеш.
                      А може да се наложи полегнала на една страна машина, да се обърне през куполът на другата - зависи от терена, случая, възможностите за подход на евакуационната техника и куп други фактори.

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        .Има ако миеш една две машини а ако трябва да измиеш танковете на цяла дивизия ?
                        А защо да има само една в цяла дивизия? Това че в нашата армия, ако искаш да си облекчиш работата трябва да си го купиш нейде може да са помислили повече по въпроса.

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          По мое време имахме кофпомпи... едно гениално творение служещо за сваляне на стотици килограми кал с няколко литра вода.
                          Затова шофьорите редовно боядисваха с черна боя калта по рамите и диференциалите на камионите - по-лесно, пускаш въздух и след няколо минути е готово.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Честно казано не схващам каква е целта на занятието .Има ако миеш една две машини а ако трябва да измиеш танковете на цяла дивизия ?
                            Явно не си виждал мивката в поделението в Г. баня. За съжаление вече я няма.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Явно не си виждал мивката в поделението в Г. баня. За съжаление вече я няма.
                              Това не беше ли едно съоражение ролбан за масово и бързо почистване? Май единственото такова в БГ или беше в др. поделение?


                              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                              По мое време имахме кофпомпи... едно гениално творение служещо за сваляне на стотици килограми кал с няколко литра вода.
                              Ако ти с кофпомпа с няколко литра вода успееш да изчистиш омърлян танк минавал през кал, ще те почерпя каквото пожелаеш.
                              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                                Това не беше ли едно съоражение ролбан за масово и бързо почистване? Май единственото такова в БГ или беше в др. поделение?.
                                Аха, ролков вибратор с мощни струи вода. Когато го пускаха баща ми му направи ел.наладката а аз бях още невръстен. След това и ел.подръжката пак само той и аз не пропусках винаги да съм с него. Сега вече не съществува. Не зная дали е имало и в други поделения такава.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X