Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Сигурно ма никой не се е оплакъл още

    Много части вътре няма,виж го как се разглобя с гьзь напред.И ако ти трябва Калашникоид дет им вика Кучето си взимаш един Бушмастьр с кит за 7.62Х39,СКАРата още няма кит за Калашниковия патрони.Второто видео Бушмена.




    Последно редактирано от BENZBOSS; 13-09-14, 22:33.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Тези май "друсат" по-малко от "Мемедчо"...

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
        Тези май "друсат" по-малко от "Мемедчо"...

        Не знам,Мемедчи ни го знам ни съм го пипал,не съм пипал и ХК417 пък и да съм барал къде не ми е работа не съм никакъв критерий аз.От тъпо видео Мемедчо рита,от кратък тест 13 годишно момиченце бие на 50 метра 10 от 10 в главата с голи мерници като за първи път пипа Скара или барбекю по тукашно му.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Унгарска му работа.По-малък пълнител(20бр.), само единична стрелба.Цивилно оръжие, обаче дали са го продавали на самите унгарци или само за износ?АMD-65 го кръстили.Общо взето грозотийка според мен.

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Добре де ,не им ли обрьща китките тоя обратен преден хват???
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                  Унгарска му работа.По-малък пълнител(20бр.), само единична стрелба.Цивилно оръжие, обаче дали са го продавали на самите унгарци или само за износ?АMD-65 го кръстили.Общо взето грозотийка според мен.
                  Има автоматичен режим за стрелба.

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Май го няма в темата
                    Новия британски самолетоносач и той с вирната ВПП и с Ф-35 на борда. И още много снимки

                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Мда, кой да прочете една идея по-горе.Обаче, баш версията с 20 зарядния поне тука го водят граждански.А за военен за чий ... му е 20 заряден?

                      http://weapon.at.ua/load/312-1-0-773

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        В линка ти има една фраза:

                        "Кроме того специально для гражданского рынка оружия выпускались самозарядные варианты AKM-63 и AMD-65 без возможности ведения автоматической стрельбы и оснащавшиеся магазинам на 20 патронов, которые также поставлялись на экспорт." (С)

                        Аз видях и стрелях с този унгарски грозник, много е неудобен и разбалансиран ми се видял. И той беше със стандартен 30 заряден метален пълнител от АК.

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          В линка ти има една фраза:

                          "Кроме того специально для гражданского рынка оружия выпускались самозарядные варианты AKM-63 и AMD-65 без возможности ведения автоматической стрельбы и оснащавшиеся магазинам на 20 патронов, которые также поставлялись на экспорт." (С)

                          Аз видях и стрелях с този унгарски грозник, много е неудобен и разбалансиран ми се видял. И той беше със стандартен 30 заряден метален пълнител от АК.
                          Точно въз основа на това написах първото под снимките на грозотията.Дето се вика, то при положение, че си е нещо дялано(ами на такова си ми прилича и с една тел отзад) върху Калашников, все пак би трябвало да си стават 30 зарядните.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Има автоматичен режим за стрелба.

                            Много тегли нагоре това недоносче . Даже и на единична .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Аз автоматична не видях,къс рисет ако са му правили и тоя е бьрз с пръстите може и го докарва на звук
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Известна е отколешната любов на Фердинанд Порше към електрическите задвижвания на
                                тежка техника . Тази гаубица поне е имала някакво военно приложение поне на теория . Другата му разработка с електрическо задвижване доста години по късно свръх тежкия танк Panzerkampfagen 7 Maus даже и най големите оптимисти в бронетанковото дело не могат да му намерят предназначение .[ATTACH=CONFIG]738221[/ATTACH]
                                Всъщност предназначението им се знае много добре! Конструирани са за отбрана на немските градове - един такъв блокира цяла улица, два - три такива - булевард. Към момента на конструирането си в челна проекция са били буквално неуязвими за наличните у противника танкове и ПТ артилерия. Дори и да са успеели да ги унищожат по някакъв начин (авиация с достатъчно големи бомби и/или тежка артилерия), корпусите се превръщат в стоманени барикади или ДОТ за пехотата. За "стандартно" приложение в танкови битки е бил замислен Е-100, който се явявал и пряк конкурент на "мишката" при разработката на нов свръх-тежък танк за вермахта. До края на войната немците са успели да произведат само шасито и корпуса на прототипа. За разлика от Maus, Е-100 е бил конструиран изцяло на базата на вече съществуващи части, агрегати и машини (снимките са колажи):



                                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-09-14, 05:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X