Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SCORPA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Дилема

    колеги отново гледам че сте на темата от трьн та на глог суветвам ви да се пидьржате кьм японските техники а тези които обичат екстравагантни мотори и проблеми в наи лошиа случаи ктм а тези испано-китаиски моторивьобсте нямат място за коментар мога да ги намеря на доста добри цени все пак ако има толкова луди да ги купуват колкото до бета цяла европа пищи от нея не си мислете че сте открили америка циала европа пищи от нея

    Коментар


    • #47
      До: Дилема

      Само не рабрах къде виде бе човек испанокитайското,майтрябва добре да се чете че не за първи път нещата се разбират погрешно
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #48
        До: Дилема

        Първоначално публикуван от gargata Преглед на мнение
        колеги отново гледам че сте на темата от трьн та на глог суветвам ви да се пидьржате кьм японските техники а тези които обичат екстравагантни мотори и проблеми в наи лошиа случаи ктм а тези испано-китаиски моторивьобсте нямат място за коментар мога да ги намеря на доста добри цени все пак ако има толкова луди да ги купуват колкото до бета цяла европа пищи от нея не си мислете че сте открили америка циала европа пищи от нея
        Да не бъркам, но Scorpa са французи и са от най-добрите траил мотори... до колко траилът е това, което искаме е друг въпрос.

        П.С. По-горе май споменах - двигателя е Yamaha... Единственото, което ме стяга са частите...

        Коментар


        • #49
          До: Дилема

          Много си прав,точно така е,много добре казано.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #50
            До: Дилема

            Първоначално публикуван от gargata Преглед на мнение
            колеги отново гледам че сте на темата от трьн та на глог суветвам ви да се пидьржате кьм японските техники а тези които обичат екстравагантни мотори и проблеми в наи лошиа случаи ктм а тези испано-китаиски моторивьобсте нямат място за коментар мога да ги намеря на доста добри цени все пак ако има толкова луди да ги купуват колкото до бета цяла европа пищи от нея не си мислете че сте открили америка циала европа пищи от нея
            Умни съвети даваш, личи си че бая ги разбираш нещата и бая неща знаеш, хайде сега си направи сам услуга - преди да пишеш нещо, прочети темата за какво става въпрос, и преди да хвърлиш тежко мнение - отвори барем един google, ако имаш проблем с езиците намери някой да ти преведе, ще ти помогне да не изглеждаш смешен следващия път с монументалните си познания за различните марки. Като си толкова познавач - погледни снимката на скорпата, и ми кажи по какво се различават каплите на скорпата (Excel) от каплите на прехвалените ти японски мотори и ктм (тези които пак са с Excel), и има ли разлика. Отговориш ли - признал съм те за баш майстор.

            Всички мотори които са цитирани в тази тема - и Бета, и Скорпа, имат официален вносител в България който при проблем вдига телефона и звъни направо в завода. Всичките марки които ти цитираш (без КТМ) имат в България вносител който при проблем вдига телефона и звъни, ъъъ, в Гърция. Или на арменския поп.

            Колкото по-малко говориш за неща с които не си запознат, толкова по-малко рискуваш да кажеш някоя глупост. В случая пропусна златна възможност да не се изложиш.
            Последно редактирано от Goblin; 24-05-08, 01:21.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #51
              До: Дилема

              ... Ах тая Oper-а - за втори път ми го прави тоя номер със сдвоения пост... Ама как да я сменя с Internet exploder
              Последно редактирано от господин никой; 24-05-08, 01:07. Причина: Добавка...

              Коментар


              • #52
                До: Дилема

                Колеги, да оставим spam-а и да се концентрираме върху основното - цена, вносител и сервиз! По мои данни мотора е 90-1-2 кила празен... Значи ще е добре и за разходки и леко ендуро или бъркам?

                Коментар


                • #53
                  До: Дилема

                  Мотора го видях на живо на Ерзберг и останах очарована от компактните му размери Таман като за мене, но някак си ме досрамя да го поискам за едно кръгче (Трunер, мама ми каза само с тебе да си играя ... особено след като ти докарат Скопрата )
                  Последно редактирано от iva_kx; 29-05-08, 16:45.
                  DCRT®

                  Коментар


                  • #54
                    До: Дилема

                    Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                    Мотора го видях на живо на Ерзберг и останах очарована от компактните му размери Таман като за мене, но някак си ме досрамя да го поискам за едно кръгче (Трunер, мама ми каза само с тебе да си играя ... особено след като ти гокарат Скопрата )
                    няма проблем ама ще дойде края на юни или началото на юли и се почва едно учене че имам само около 5 минути каране на мотор през живота си таман ще ми даваш и ъкъл как става работата
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Дилема

                      Въх аз акъл за мене си нямам, ти за раздаване искаш Ама ще помогна с каквото мога де
                      Честито за избора, много се радвам за тебе .. а пък половинката ти горката май няма да дочака скоро новата кола
                      DCRT®

                      Коментар


                      • #56
                        До: Дилема

                        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                        .. а пък половинката ти горката май няма да дочака скоро новата кола
                        Винаги остава варианта да поиска мотор ...
                        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Дилема

                          Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                          Винаги остава варианта да поиска мотор ...
                          това е идея освем верно да я навия тя и без това ще се откаже после сама.......
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Дилема

                            Както и вариянта да ти конфискува скорпа-та . Той е достатъчно лесен за жени.

                            Между другото гледах одеве че скорпата е учавствала вече в Ендурокрос в Щатите, с доста човешки резултати. Слуховете за маломощния двигател току виж се окажат силно преувеличени.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #59
                              До: Дилема

                              За двигатела всички изказваме мнения ,ама никой не го е карал.Имайте в предвид че щатите прават о нищо нещо не се и симнявам че ще го направат конкурентно способен,а и като се има в предвид че е японски двигатела какво да говорим ще го направят да лети ако искат.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Дилема

                                YZ 250 F маломощен???? Това не е ли двигателя на Yamaha за КРОС? Може и да бъркам... Колко по-лек е кроса от траила? И за да ги скачат тия прагове какъв малкомощен двигател, какви пет лева?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X