Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да знае някоя траялка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Някой да знае някоя траялка?

    Ми то така пък ще се дублират нещата, щото как ще коментираш едно мотоприключение пък няма да коментираш представянето на главния участник - мотора. Или приключението ще се коментира там ... , пък моторите тук!!! Нещо май стана сложна работата!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #17
      Re: Някой да знае някоя траялка?

      Митков, тази траялка да не е случайно родом от Сопот
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        Re: Някой да знае някоя траялка?

        Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
        Митков, тази траялка да не е случайно родом от Сопот
        Ето тук си пише каква е по народност http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...509#post147509
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #19
          Re: Някой да знае някоя траялка?

          Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
          Ето тук си пише каква е по народност http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...509#post147509
          Прочетох аз, ами просто ми приличаше на една тук в Сопот мисля същата като тази 1:1
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            Re: Някой да знае някоя траялка?

            щом е същата -иди питай човека -дали не я продава

            Коментар


            • #21
              Траял

              Много уважавам траяла с мотори
              http://bgflash.com/details.php?image_id=1564
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #22
                До: Някой да знае някоя траялка?

                еее нз обаче песента е мн яка и ако може някои да ми каже как се казва
                [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

                Коментар


                • #23
                  До: Някой да знае някоя траялка?

                  Ее, те това искам да видя на живо На това му викам кеф

                  Коментар


                  • #24
                    До: Някой да знае някоя траялка?

                    Песента е DJ Shadow Feat. Mos Def - Six Days The Remix (има я и в саундтраците на Бързи и яростни 3).Човека от клипчето (или по-точно нечовека щот ме кефи как кара) е Жулиен Дюпонт, "някъф" си шампион по траял е (не съм се интересувал какъв по-точно).

                    П.П.Митков айде пазарувай някоя траялка де.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #25
                      До: Някой да знае някоя траялка?

                      Тъъййй, от около 918 години го чакам развитието на тая тема и благодарение на неповторимото ми дълголетие - доживях. Купих си траялка. Gas Gas 280 txt pro. Не съм я виждал още, като пристигне ще се хваля. Друго искам да питам.

                      Очевидно дойде време да се учим да я караме. Уроци, видео, статии нещо? Някой?
                      Поне да кажете кои елементи и в каква последователност да започвам да уча?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Някой да знае някоя траялка?

                        http://trialstrainingcenter.com/how-...rcycle-trials/

                        http://www.thumpertalk.com/forum/forumdisplay.php?f=74

                        Коментар


                        • #27
                          До: Някой да знае някоя траялка?

                          Мерси, Краси!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Някой да знае някоя траялка?

                            Здравейте,
                            Позволявам си да пиша в темата на колегата, за де не се получава повтаряне!
                            Търся си някаква траялка.Ходих до представителството на Gas Gas и при Еди да разгледам, но искам на първо време да си взема нещо по-евтино, а не чисто ново, докато разбера дали този спорт е за мен или не
                            Останах с впечатление че и 125сс са достатъчно, но предпочитам 250сс е така за всеки случай , защото искам да го ползвам и за кратки разходки....
                            Моля ви предложете ми къде и как да търся,защото до сега не успях да намеря триял 2-ра ръка.Приемам и директни предложения
                            Благодаря
                            What happens in my garage stays in my garage.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Някой да знае някоя траялка?

                              125 е за деца, за добро или лошо като минимум 250 ,а ако и правиш големи разходки 280.Ако ша я караш в БГ Бетата е най добрият вариант модела Рев 3 е много добър.аз май ша продавам мойта Монтеса ,ама съм малко далече .А за нова си помисли добре ,че не етова което се вижда на телевизията много хора се отказват за една седмица.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Някой да знае някоя траялка?

                                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                                А за нова си помисли добре ,че не етова което се вижда на телевизията много хора се отказват за една седмица.
                                Да, имам предвид че може и да не ми хареса толкова колкото си мисля и затова искам 2-ра ръка.
                                А иначе разгледах темите и Монтеса-та е много арна така че ако я продаваш имай ме в предвит.
                                What happens in my garage stays in my garage.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X