Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да си купя гуми???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да си купя гуми???

    Търся да си купя гума, задна пистова 130/90-16, от никъде на мога да си намеря. Аз съм от София живея в Младост и тука никъде нищо, само в Маргел намерих за 250лв, но аз търся нещо по евтино. Ако някои знае някъде в София да продават по евтини да каже, че изпускам сезона. Ако има някъде и втора ръка добри, пак е вариант. Гумите са за Kawasaki GPZ600.
    Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

  • #2
    До: От къде да си купя гуми???

    http://www.dianamoto.com/index.php?ch=12&l=1 Не са кой знае какво като качество но за лятото в жегата са си супер а и цената ще ти хареса ако ли не ти сам каза че си намерил другият вариянт.Успех.Направо им се обади по телефона а и хората пращат с куриер.

    Коментар


    • #3
      До: От къде да си купя гуми???

      по-евтини Митас, модел Н-11 примерно, не е типично пистова, но и мотора ти не е типично пистов.



      за намиране в Диана или ако нямат при други вносители/дистрибутори
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        До: От къде да си купя гуми???

        Пробвай на Богоров.Гумаджийницата където пътя се разделя.
        Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

        Коментар


        • #5
          До: От къде да си купя гуми???

          За Богоров и други ми бяха казвали и то се хубави неща ако не намеря нищо, ще мина и от там.
          Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

          Коментар


          • #6
            До: От къде да си купя гуми???

            Момчето търси 130/90-16 ,този размер едвали го има и в повечето магазини за гуми а в богров(Горни) по принцип зареждат най масово използваните размери(120,180,190/17)шестнайски и осемнайстки вече почти не се срещат и то на 130 ширина.Аз бих те посъветвал да си му сложиш 150/70-16 ако намериш такава разбирасе,моторът всепак е 600 кубиков(имали сме такъв но вече не помня с колко широка гума беше) но 150 ще е по добре от 130 според мен.

            Коментар


            • #7
              До: От къде да си купя гуми???

              Повече от 140 мотора не може да хване, ще опира. Иначе лесно щях да сложа и по голяма ама...
              Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

              Коментар


              • #8
                До: От къде да си купя гуми???

                Колеги, намерих си гума - METZELER 130/80-16 за 60лв с монтажа от Богоров, втора ръка, но още и седяха пъпките. Дано да е читава, поне такава изглеждаше. Благодаря на всички, който се опитаха да помогнат.
                Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

                Коментар


                • #9
                  До: От къде да си купя гуми???

                  Браво! Дано да се окаже читава.

                  Коментар


                  • #10
                    До: От къде да си купя гуми???

                    Първоначално публикуван от maistora88 Преглед на мнение
                    Колеги, намерих си гума - METZELER 130/80-16 за 60лв с монтажа от Богоров, втора ръка, но още и седяха пъпките. Дано да е читава, поне такава изглеждаше. Благодаря на всички, който се опитаха да помогнат.
                    Внимавай с тая гума, че ще да е бая дърта и лесно ще пързаля.

                    Коментар


                    • #11
                      До: От къде да си купя гуми???

                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Внимавай с тая гума, че ще да е бая дърта и лесно ще пързаля.
                      Аз вече стигнах до този момент.. гумата ми е 140/70 16 цола. Едвам карам вече - то че е супермото ама едвам го даржа от зад - станала е като слик
                      Само да капне малко дъжд и със страх спирам по светофарите
                      Темата е полезна за хората от София.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: От къде да си купя гуми???

                        Колега потърси в гумаджйиниците,където продават Чехските гуми Митас те имат този размер-130/90/16-и е на цена около 70-80лв., а и ти си с вътрешна. Маркировката /TUBE TIPE/.А на DUNLOP е около 2-3 пъти повече.

                        Коментар


                        • #13
                          До: От къде да си купя гуми???

                          Аз бих ти препоръчал да провериш в магазините на Мотобум, там предлагат гуми Континентал, които са скъпи, но доста качествени гуми и също така доколкото зная Никомотор може да ти намери гуми Шинко, които са добри и на доста прилични цени.
                          Моят съвет е "с гумите шега не бива", особено при супермотото, независимо от това дали караме 50сс мотор или 600сс
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #14
                            До: От къде да си купя гуми???

                            Интересно защо никой не споменава Сашо в Суходол,а там има сигурно две стаи пълни с гуми.Вярно че болшинството са най разнообразни кросови и ендуро но и пистови има промишлени количества.Специално за гума когато съм търсил не съм си тръгвал без да си намеря от Сашо и цените на гумите са народни.Пистовите са втора употреба но има направо отлични екземпляри.

                            Коментар


                            • #15
                              До: От къде да си купя гуми???

                              Колега НАПЪЛНО СИ ПРАВ
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X