Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Капла за Хонда XR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Капла за Хонда XR

    ЗДРАВЕИТЕ, НАСКОРО СИ ВЗЕХ МОТОР ХОНДА ХР650Л СУПЕРМОТО,НАМЕРИХ ПРЕДНА КАПЛА ЗА OFFROAD НО МИ ТРЯБВА И ЗАДНА ЗАЩОТО В МОМЕНТА СЪМ СЛОЖИЛ ТАРАЛЕЖКА НА СУПЕРМОТОВАТА КАПЛА. БЛАГОДАРИ ВИ!!!!!!!!
    Последно редактирано от boiko73; 10-03-10, 00:19.
    Тодор Величков

  • #2
    Мисълта ми е ако няакой продава задна джанта или някой търси джанти супермото мога да ги продам.
    Последно редактирано от boiko73; 10-03-10, 00:19.
    Тодор Величков

    Коментар


    • #3
      Май ще ттрябва да кажеш малко техничски подробности за твоите джанти. Примерно добре ще ни ориентира това коя година е мотора и колко са широки обръчите. Накрая ако искаш спомени и някаква цена
      К. Кулев

      Коментар


      • #4
        Мотора е 1994, джантите са морад 17с, но за точния размер мога да ти кажа утре, че не го знам и не съм обръщал внимание.
        Последно редактирано от boiko73; 10-03-10, 00:21.
        Тодор Величков

        Коментар


        • #5
          Калине един вапрос,мотора го купих от Швеицариа и на рамката ниамам стандарта табела на коиато да пише марка и модел на мотора а ми пише Monnier и ниакакви други цифри.Благодариа ти предварително.
          Тодор Величков

          Коментар


          • #6
            На обра4ите пише следното 17"-3,50-32-tr-495e предна,4,25х17-32т задна година на произвотство е 2000г.
            Тодор Величков

            Коментар


            • #7
              Хей, Ивв пиши малко по-нормално бе човече. Моние е европейска , по -скоро френска мисля , версия на ХР650л за супермото. Мисля, че е няаква тунинг работилница, която се занимава само с това.
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #8
                Извиниаваите но сам нов в този форум.Вапроса ми е дали в КАТ ниама да ми направиат ниакои проблем че ниама оргинална табела.И какъв тунинг правиат има ниакакви лепенки на Дино-джет,ако ти говори това нешто.Мотора е ХР650Л.
                Тодор Величков

                Коментар


                • #9
                  Дино-джет правят комплекти за тунинг на карбуратори - жигльори, игли и подобни ... обикновено се прилагат в комплект с нови аспуси и филтри ...

                  А за КАТ, ако можеш документално да им докажеш, че това е мотора, може и като Харли-Дейвидсън да го регистрираш...

                  Предполагам имаш си митническа декларация и там мотора е описан що за чудо е ?
                  Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                  Коментар


                  • #10
                    Имам всички документи.Благодаря ти отива да го регистрирам.
                    Тодор Величков

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X