Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: от офроуд към супермото

    ceco.g моторът ти е станал доста добре и аз днес събрах,но не окончателно моята машина и със шприцованият ми все още не боядисан резервоарреших и аз да пробвам дали ще запализапали от първото ританеработеше и вървеше перфектно,това беше най големият ми подарък за днешният ми имен ден,това за сега,защото отивам да поливаме именният ми ден
    Прикачени файлове
    Бъди винаги това което си!!!

    Коментар


    • До: от офроуд към супермото

      Браво и на двама ви ! Прекрасна работа сте свършили по машините си ! С нетърпение чакам да ги видя в завършен вид !

      Коментар


      • До: от офроуд към супермото

        здравейте колеги искам да попитам 17ки джанти за кавазаки кдх 125 откуде може да се намерят? тука ще сложа едно клипче свързано с темата http://www.youtube.com/watch?v=s5zyG...x=0&playnext=1
        Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

        Коментар


        • До: от офроуд към супермото

          Аз си пренаредих моите главини с нови обръчи и спици,тоест не го направих аз а специалисти в гърция и стана за три дни цялата история че и доста ефтино ми излезе но оставаш без ендуро джанти.Ако си се ориентирал към подобен проект като на клипа успех и показвай тук как вървят нещата,ако решиш да пренаредиш каплите като мен ще те свържа с човека който ги носи в Гърция.

          Коментар


          • До: от офроуд към супермото

            ами обръчи и спици откъде могат да се намерят
            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

            Коментар


            • До: от офроуд към супермото

              Те там в Гърция си имат всичко ти само трябва да кажеш какъв размер искаш за предната и какъв за задната и каква марка защото има няколко и са различни като пари.Може и с твои обръчи ако си намериш изгодни -един колега от форума продаваше май ЕКСЕЛ ЧИСТО НОВИ за 600лв. май бяха.

              0896800748 или ivanktm@abv.bg --Това е човека ако те интересуват обръчите.
              Последно редактирано от ceco.g; 21-01-09, 09:42.

              Коментар


              • До: от офроуд към супермото

                Най накрая днес си взех резервоара от бояджията,станал е перфектен,цвета е на AUDI завъшващи с RS,много яка перла която личи най-много на слънце,остава да издебна някой слънчев ден да отида до майстора да ми занити О-ринговата верига която съм купил и да направя един тест-драйв на машината която ъпгрейдвах почти изцяло и от закупуването и до тук ми ляга към 11000лв.Ще сложа снимки на ТТРа като му сложа резервоара след ден-два за да втвърди хубаво боята
                Прикачени файлове
                Бъди винаги това което си!!!

                Коментар


                • До: от офроуд към супермото

                  Днес след работа реших да сложа резервоара та да видя какво заприлича мото-проекта който ми струваше доста средства,нерви и усилия.Да кажа и по двигателя съм сменил:бутало стандартно комплект(цилиндърът беше перфектен,неговото си бутало не беше за смяна,ама така или иначе го бяхме отворили)верига с успокоител,комплект клапани,съединител комплект и най ралични лагери,семеринги и дреболии+нова свещ NGK.По окачването съм сменил абсолютно всички лагери,втулки ,семеринги и плъзгачите на веригата. Всичко по двигателя и окачването е оригинално на YAMAHA.Остава да залепя лепенките на резервоара(TTR от бяло светлоотразително фолио),да го закарам да ми занитят новата верига и bobimx да ми достави въздушния филтър,който съм му поръчал.













                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Жоро Донечки; 03-02-09, 08:50. Причина: снимките
                  Бъди винаги това което си!!!

                  Коментар


                  • До: от офроуд към супермото

                    Браво на труда и браво на резултата.Няма ли и някой друг фен на супермотото да покаже нещо тук,сигурен съм че има много такива но защо не споделят нищо незнам.То ние двамата ще излезе че си се хвалиме един друг.Сигурен съм че този вид мотоциклетизъм ще измести по пополярност много други(да не кажа всички)стилове,което вече се случва в по развитите страни разбира се,то при нас всичко идва маааалко по късно.Колкото до моят мотор,остана ми тази събота да му монтирам спирачният апарат с адаптора и се вглеждам в един нов спортен ауспух но да видим как ще са финансите,че излишни банкноти няма.На 29 или 30 март ако е хубаво времето можем да заформим една разходка до състезанието по супермото в Кюстендил-живи и здрави до тогава?

                    Коментар


                    • До: от офроуд към супермото

                      Първоначално публикуван от pikpik Преглед на мнение
                      Днес след работа реших да сложа резервоара та да видя какво заприлича мото-проекта който ми струваше доста средства,нерви и усилия.Да кажа и по двигателя съм сменил:бутало стандартно комплект(цилиндърът беше перфектен,неговото си бутало не беше за смяна,ама така или иначе го бяхме отворили)верига с успокоител,комплект клапани,съединител комплект и най ралични лагери,семеринги и дреболии+нова свещ NGK.По окачването съм сменил абсолютно всички лагери,втулки ,семеринги и плъзгачите на веригата. Всичко по двигателя и окачването е оригинално на YAMAHA.Остава да залепя лепенките на резервоара(TTR от бяло светлоотразително фолио),да го закарам да ми занитят новата верига и bobimx да ми достави въздушния филтър,който съм му поръчал.

                      Моторетката е станала страхотна!!!
                      Поздравления за старанието и ентусиазма!
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: от офроуд към супермото

                        Пуснете някакви клипчета да им чуем гласчетата.
                        Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                        Коментар


                        • До: от офроуд към супермото

                          Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                          .Сигурен съм че този вид мотоциклетизъм ще измести по пополярност много други(да не кажа всички)стилове
                          Само не визирай Ендурото,защото ще сгрешиш!Много обширно се изразяваш,уточнявай малко по точно,кои видове мотоциклетизъм визираш,защото говориш много широкомащабно.

                          Коментар


                          • До: от офроуд към супермото

                            Да ме извинат всички фенове на всички стилове които са се почувствали нещо засегнати,казах го въз основа на вижданията ми за западните страни и щатите но ние сме много далече от тях във времето,пък може и да не съм прав.Лично аз вече 19 години бях верен на пистовите (до гроб)и никой не можеше да ме убеди да карам друго но чудото стана и е факт така че,не се знае какво ще ни предложи мотоспорта завбъдеще.

                            Коментар


                            • До: от офроуд към супермото

                              http://www.vbox7.com/play:0573fe24

                              Незнам как да кача клип директно от компютйрът ми.

                              Коментар


                              • До: от офроуд към супермото

                                Спрямо пистовите, съм на сто процента за.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X