Обява

Свий
Няма добавени обяви.

slip-on съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • slip-on съединител

    може и да се повтаря темата но не открих нищо във форума така че се извинявам ако има нещо по темата, та въпроса ми е има ли някой представа за slip-on съединител защото искам да монтирам такъв на АТВ-е което е kfx450r и е със същия мотор на новия klx450 това че е на АТВ не трябва да се отрази негативно защото няма нищо общо със структората на машините та ако някой знае нещо по въпроса ще изкара една почерпка ако сподели.
    п.п. пускам темата тук при мотори защото мисля че има повече хора които може да помогнат в този раздел
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    До: slip-on съединител

    Хм. АТВ-то не се ли кара и на полусъединител?

    Коментар


    • #3
      До: slip-on съединител

      представи си страничен наклон слизаш от него и едновременно почваш полусъеденител и газ което е супер неудобно понякога и невъзможно за захват, а със слип он само подаваш леко газ като на вариаторен автоматик предоляваш наклона качваш се и газ това е примерно една ситуация а има сумати такива, а иначе да, кара се на полусъеденител доста качваш по голям наклон подаваш газ и припомпваш със съеденител като избяга инерцията и обратния вариант със слип он не бараш съеденител а само припомпваш с газ те такива магарии некви затова питам някой ако знае или още по добре тествал защото пробите са солени та малко опит ако може на чужд гръб
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: slip-on съединител

        Че тоя слип он май е керамичен ... Значи или има, или няма. Без полусъединител. Няква пистова история.

        Коментар


        • #5
          До: slip-on съединител

          така като чета..нямаш предвид слип он съединител а всъщтност ти трябва автоматичен на реклуз съединител

          слип он съединителя всъщтност натиска полусъединител когато върнеш газта и влизаш в завой например..да няма голямо спирачно усилие върху задните гуми..та примерно ако караш супермото да не ти блокира задната гума като влизаш с върната газ в завоя..ползват го и на мотокрос..пак за да избегнат "енджин брейкинга" на големите 4т мотори

          това което всъщтност искаш да подаваш газ и мотора да тръгва .е автоматичен на реклуз съединител..има ги в България-Събин ги внася а и се е специализирал в поставянето и настройката му-има ги за всякакви модели мотори така че за клх450 със сигурност ще има-обади се на събин мисля че за около 1000 лв ги поставя и наглася..и наистина ще ти е от полза

          Коментар


          • #6
            До: slip-on съединител

            Хе. Значи това изобщо не е това, за което си мислех
            Я покажете къде да прочета.

            Коментар


            • #7
              До: slip-on съединител

              ето ти малко инфо за слипърите

              тези са на фирмата STM и доста отбори от световното по мотокрос ги използват

              http://www.hmstm.com/technology.htm

              http://www.hmstm.com/offroad.htm
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                До: slip-on съединител

                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                така като чета..нямаш предвид слип он съединител а всъщтност ти трябва автоматичен на реклуз съединител
                тенкю, точно за това ставаше на въпрос бил съм в заблуда за името даже вече го поръчах 599$ му е цената и другата седмица е тук модела е Rekluse Z-Start Pro Automatic Clutch общо взето днес доста се пообразовах така да се каже по темата и определено слип-она не е моя съеденител тъй като няма да има реално приложение при мене
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X