Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

    Аз съм от София, но и аз не го знам мястото
    Моторът обаче изглежда много добре.

    Коментар


    • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

      Аз искам да попитам какъв карбуратор да сложа на ДР 400 2005 година за да гори по-малко.Разглеждах различни марки карбуратори. Прочетох коментара на rrsss и видях,че с карбуратор Кеихин е свалило 2 литра на 100км. това Възможно ли е...Ако е възможно бих искал да ми кажете от къде може да си поръчам такъв карбуратор. Благодаря предварително...

      Коментар


      • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

        Първоначално публикуван от Nikolai...Valentinov Преглед на мнение
        Аз искам да попитам какъв карбуратор да сложа на ДР 400 2005 година за да гори по-малко.Разглеждах различни марки карбуратори. Прочетох коментара на rrsss и видях,че с карбуратор Кеихин е свалило 2 литра на 100км. това Възможно ли е...Ако е възможно бих искал да ми кажете от къде може да си поръчам такъв карбуратор. Благодаря предварително...
        Наистина колегата rrsss има опит в тая размяна на карбураторите и той може да ти предостави информация от първа ръка, но аз се питам какъв ти е разхода на твоя ДРЗ, че се опитваш да го намалиш??? За мен ДРЗ-та е един от най-икономичните мотори, така че се учудвам на изказването ти и при положение, че гори 4-5/100 км, не виждам как може да го свалиш на 2-3/100 км
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

          Това прилича на комплекса до село Конска близо до Брезник. Много яко място Добри снимки с добра машина !

          Коментар


          • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

            Колега точно това е мястото Благодаря ти за оценката
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

              Ето малко снимки от днешния преход в този прекрасен и слънчев ден За съжаление за пореден път бях сам, но както и да е ..... Надявам се октомври да ни донесе още възможности за излизане, защото някак си не ми се закрива сезона преждевременно
              Прикачени файлове
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                Весела коледа на всички и специално за феновете на тази прекрасна машинка, са следващите снимки
                Прикачени файлове
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                  Малко да съживим темата с една снимка от днес на мото събора в гр.Кюстендил Равносметката беше измитани 150 км със 7 литра бензин, при добро темпо на каране в диапазона 90-130 км/ч.
                  Прикачени файлове
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                    Аз ще слагам на ДРЗ-та карбуратор от YZ426... някой правил ли е тази деформация, иначе да се похваля имам 3х3 дупката жеткит на стария карб. цяла генерация и k&n филтър, това е втория ми ДРЗ но като че ли предишния, без никакъв тунинг вървеше повече....

                    Коментар


                    • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                      Оправих се вече инсталиран е има голем ЗВУК. Още тунинг зимата и после ще пиша. между другото имам ДЖЕТ КИТ Stage 1&2 за Микуни карбуратора, чисто нов в опаковката някой ако желае мога да му го продам на цената на новия гледам, че е 80 ЕВРО на DYNO JET Stage 1&2 за 120лв. го давам

                      Коментар


                      • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1005997_698221670194005_1722785281_n.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5515662

                        Тунинг:
                        Keihin FCR39 (не MX) с jetkit (обаче не мога да му оправя ниските-замисля се, но ще го оправя)
                        Yoshimura цяла генерация
                        K&N filter
                        две големи дупки на филтърната кутия (много променя звука и ниските като цяло)
                        Демфер GPR 1.0
                        гардове ACERBIS
                        супермото къс преден калник
                        тапи на осите
                        Yoshimura дръжки
                        оригиналната газ (бях го взел с някакъв опит за бърза газ но неуспешен)


                        За сега е това но ще има още зимата

                        Коментар


                        • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140329_180750.jpg
Прегледи:1
Размер:298.1 КБ
ID:5575864Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140329_180818.jpg
Прегледи:1
Размер:282.7 КБ
ID:5575865

                          Малко ей така да видите един проект до 1-2 седмици ще е завършен

                          Коментар


                          • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                            Интересно направени джанти
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                              Здравейте колеги , имам няколко въпроса относно вашите мотори. Купих си комплект уникални капли , трябваше ми само задна , но двете ми излязоха по-евтино. Не пишеше за какъв мотор са , а само размер и модел на главинити. Предна 3.5 / 17 , главина Talon , модел XJ , уникалното е , че е за два диска. Задната е 4.25 / 17 , главина Talon , модел DZ пише и DRZ. Ще ги ползвам за единия от новите проекти , за предната стават точно 320мм. дискове от R1. Въпросите са ми за задната , може ли да ми дадете размерите на диска и пиньона за Suzuki DRZ 400 , интересува ме вътрешен отвор , отвори на болтовете , разстояние от диска до пиньона. И най-важният въпрос: може ли да се монтира гума 160 , по-точно Pirelli MT60 ? Ето и снимки.







                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                                Размер на пиньона вътрешното Ф-126, ОТВОР за закрепващия винт Ф- 8.5 и размер между центри на закрепващите винтове е L-146.
                                41,44,47 зъба, същите са за сузуки к1-К9... - 00-13 г.

                                Относно гумата може, да се сложи на тази капла.Има малка вероятност веригата да ти яде ръба, но това се коригира.
                                Размер на диска е 250мм дебелина 4мм
                                Поздравления за придобивката.

                                Сподели повече какво ще правиш.....
                                KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X