Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA FMX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HONDA FMX

    Някой знаели нещо повече за HONDA fmx 2005-2007г.гледам в mobile.de започват от около 3000 евро,което е добра цена за мотор след 2005г. Ще се използва главно в града и много малко по черно? Някой ако е карал или има такова моля за мнение!

  • #2
    До: HONDA FMX

    Това си е шосеен мотор тук маи никои не кара такъв.Аз съм му голям фен.Така че ако няма да влизаш в гората не разбирам кво му се чудиш.Направо взимаи хем ще кажеш за кво става въпрос.Направо си е дзверско супер мото.Абе заслужава си човек да поязди таквоз нещо.

    П.п Нали за това си говорим.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: HONDA FMX

      Никой ли не е карал,то че ги няма в България много,ама чак пък никой!

      Коментар


      • #4
        До: HONDA FMX

        Имах такъв мотор.Купих го с два комплекта капли,едните бяха от доинатор.На асвалта ми се стори слаб,а в гората тежък и с много неща за чупене.Имам извадени калъпи за пластмасите.Като разход на гориво,девет в гората и шест на асвалта.В гората го карах с 48 зъба на задния венец,повече не съм опитвал да сложа.Въздушния му филтър е хартиен и не се пере,а не струва малко.Ако го искаш за градско каране е супер но извън града събираш всичкия вятър.Красив мотор но само да събираш погледи пред кафенета.Продадох го и не съжелявам за разлика от жена ми.Дано да съм ти помогнал в избора.

        Коментар


        • #5
          До: HONDA FMX

          Чувал съм че е много слаб мотор и аз се заглеждах по него преди време,но освен красивия вид не си заслужава защото е малко конски сили на много килограми.Новият FMX с по голяма кубатура 1000куб е оправен от към мощност, но и цената му е голяма.
          И аз търся Супермото от доста време и най-добрата оферта е да следиш ebay.co.uk там ще намериш твоя мотор.В Англия е пълно със супермото и то леки и мощни мотори.Продават се Yamaha WR 450 ,Honda CRF 450, KTM SM 400,KTM LC4 всичките с регистрации за по 5000-6000лв и направени на супермото с джанти и спирачки и нагласено окачване.Другият вариант е да търсиш тука Ямаха WR 450,защото лесно минава в КАТ и да си я правиш на супермото сам.

          Коментар


          • #6
            До: HONDA FMX

            Аз имам познат, който кара такава Хонда, мисля че беше 2006 година. В момента я продава и той я кара само по града(супермото е). Неговите коментари са само позитивни за този мотор, досега не е имал проблем с нея.
            2 stroke power

            Коментар


            • #7
              До: HONDA FMX

              То хубаво Англия, ама много студено да се връщаш на ход с него а с поръчка по снимка не е за мен-ако не ми хареса като дойде кво правим! Най-добре от тук гледаш, пробваш и като ти е на сърце и джоб вземаш,ако не продължаваш!

              Коментар


              • #8
                До: HONDA FMX

                На мен само ми е чудно какво ще правиш с 1000кб извън асфалта.Ще си е малко садо-мазо мазало.

                Коментар


                • #9
                  До: HONDA FMX

                  Да кажеш нещо повече за на твоя приятел Хондата-например пари,състояние?

                  Коментар


                  • #10
                    До: HONDA FMX

                    Първоначално публикуван от to4nia Преглед на мнение
                    Да кажеш нещо повече за на твоя приятел Хондата-например пари,състояние?
                    За моя ли ??
                    Ами какво да ти кажа, na 10000 км... Няма забележки по двигателя, по външния вид може да има нищожни.. Да се уточна неговата е 650 кубика, със генерация(мисля се казваше) Arrow, спортно кормило Рентал.
                    Цената е малко над 3000 евро, но може да направите малко пазарлък, мога да ти дам и телефонен номер, ако искаш ми пиши ЛС.
                    2 stroke power

                    Коментар


                    • #11
                      До: HONDA FMX

                      Първоначално публикуван от gelev Преглед на мнение
                      ... ако искаш ми пиши ЛС ...
                      Колегата все още НЯМА право на лични съобщения!

                      Коментар


                      • #12
                        До: HONDA FMX

                        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                        Колегата все още НЯМА право на лични съобщения!
                        Оп извинявам се, ето телефона на човека - 0896532712 - Пламен се казва.Тo4nia звънни ако си заинтересован и го попитай..
                        Последно редактирано от gelev; 24-11-08, 12:32. Причина: грешка
                        2 stroke power

                        Коментар


                        • #13
                          До: HONDA FMX

                          ФМХ 650 е с двигател от Доминатор
                          т.е. казано просто - гарантирано здрав и идиотоустойчив двг
                          Вече рама, окачване, геометрия, център на тежеста как са разположени и ка се държи като цяло трябва да сподели някой ползвал такава машина.

                          Коментар


                          • #14
                            До: HONDA FMX

                            Колеги FMX е наследник на Доминатора , е естествено с по модерна визия и вече във вариант супермото . Просто от Хонда продължиха производството на така успешния Доминатор с по нови дрешки .А иначе като поведение немога да кажа нищо за мотора щото само съм имал възможност да го разглеждам . На мен лично много ми харесва , но все пак не забравяйте че предназначението му е за шосейно каране без особени възможности за спортни изяви . За здравината на ДВГто няма смисъл да се коментира ,според мен един перфектен мотор за возене .
                            GAS GAS
                            EC 450 =>=> EC 300 2013

                            Коментар


                            • #15
                              До: HONDA FMX

                              Без да чета по-горните постове , ще кажа че това е по-голяма издънка на Хонда от Детонатора ! В Сливница има вече 3-ри такива , и стари пръчове като ДР 600 или ТТ 600 или ХТ 600 ги правят луди Тоя мотор е за бабички лщбители , само да си седиш и да го гледаш , защото визията му е страхотна , но само това си му е ! Казват били много здрави , ами как няма да са здрави като на 650сс двигател са му сложили има няма 30к.с. , мисля че беше 34к.с. и все пак са малко ! Само един си го хвали и то защото за него друг мотор освен Детонатора не съществува . Друг собственик на този кит е мой добър приятел и ми сподели голямата си разочваност, че си е взел този ФМХ 650 от 2006 год за 6000 лв. вместо ХР 600 от 2002 за 7000лв оффроад и супермото капли !
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X