Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Different_Soul
    Събине, нищо лично, но да не ги колекционираш случайно тези Ямахи ?
    Третата ямаха на снимката на първия ред от дясно на ляво.. имаш ли някакви намерения за продан относно нея ?
    Това е 2-трак и не е мой и не се продава.

    Бандата сме общо 10 ВР-а ама не мога да ги събера всички в сервизчето ми

    Коментар


    • #17
      CCM 604 vs KTM 640

      Здравейте Интерисува ме дали някои знае малко повече за моторите CCM 604 Дали някои в БГ кара такъв и още някво инфо Защото аз знам само че е с ROTAX двигател както и KTM Благодаря
      Последно редактирано от Goblin; 02-05-09, 17:02.

      Коментар


      • #18
        До: Aprilia SXV 450/550 supermoto

        Не мерси,ще се насоча по друга марка Husky или нещо японско,А може и да изчакам до пролетта да събера някой лев и за ТМ
        some places are not meant to be visit,
        natural rules are there only study!!!!

        Коментар


        • #19
          До: Aprilia SXV 450/550 supermoto

          Желая ти успех в покупката на бъдещия ти мотор, а пък аз за сега ще си остана с моя КТМ, като след време се надявам да си взема по-нов и отново КТМ
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #20
            До: Aprilia SXV 450/550 supermoto

            Малко темата е разводнихме за Априля,ама да те питам ти на кой модел се спря ктм.Аз се чудя за един xr650 sm на първо време
            some places are not meant to be visit,
            natural rules are there only study!!!!

            Коментар


            • #21
              До: Избор на супермото

              За сега съм на LC4 600-92г, като скоро гледах и се влюбих в един LC4 660-2006г., но по принцип каквото супермото ми изпадне и мога да си го позволя в диапазона 400-600сс не бих го отказалВ темата от офроуд към супермото на 10-та страница съм публикувал снимки на моя КТМ, така че ако имаш желание ги разгледай.
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • #22
                До: Избор на супермото

                както каза за простотиите и джиткане из града всеки го разбира различно ако е само за джиткане из града съм напално съгласен с мнението на другите но ако е и за "простотиите" аз бих препоръчал "Honda CR 500 или 250" но най вече 500 за мен от това може да стане най-бруталното супермото! но и най-упасното!
                [FONT=Arial Black][I]Zara Motors Team[/I][/FONT]

                Коментар


                • #23
                  До: Избор на супермото

                  Колега съгласен съм с теб и доколкото зная, преди години в супермотото са се състезавали 2Т машини 500сс, но информацията ми не е супер точна
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор на супермото

                    хонда цр 500 е много уважаван мотор за супермото в щатите
                    [FONT=Arial Black][I]Zara Motors Team[/I][/FONT]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Избор на супермото

                      Виж тук последя ми пост Доминатор Супермото машината е идеялна за твоята цел взимаш някои за 2000 2200 и го почваш.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69156
                      LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                      Коментар


                      • #26
                        До: Избор на супермото

                        Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
                        Виж тук последя ми пост Доминатор Супермото машината е идеялна за твоята цел взимаш някои за 2000 2200 и го почваш.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69156
                        Човека не иска трактор супермото , а истински мотор , такаче това не е най-удачният избор
                        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                        Коментар


                        • #27
                          До: Избор на супермото

                          За всеки влак си има пътници и всеки сам избира дали да си прави супермото или ще си вземе готовоАз лично бих си взел готово, защото се спестяват много ядовеДоминатора е съвсем друг клас "ендуро", но е доказано, че и той може да се състезаваТака че най-важното е, когато си караш супермотото да ти бъде удобно и приятно, а когато по средата на излета решиш да спреш и да пиеш една бира гледайки мотора, той да ти гали окото
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Избор на супермото

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            За всеки влак си има пътници и всеки сам избира дали да си прави супермото или ще си вземе готовоАз лично бих си взел готово, защото се спестяват много ядовеДоминатора е съвсем друг клас "ендуро", но е доказано, че и той може да се състезаваТака че най-важното е, когато си караш супермотото да ти бъде удобно и приятно, а когато по средата на излета решиш да спреш и да пиеш една бира гледайки мотора, той да ти гали окото
                            Абсулютно правилно.
                            LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                            Коментар


                            • #29
                              До: Избор на супермото

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              За всеки влак си има пътници и всеки сам избира дали да си прави супермото или ще си вземе готовоАз лично бих си взел готово, защото се спестяват много ядовеДоминатора е съвсем друг клас "ендуро", но е доказано, че и той може да се състезаваТака че най-важното е, когато си караш супермотото да ти бъде удобно и приятно, а когато по средата на излета решиш да спреш и да пиеш една бира гледайки мотора, той да ти гали окото
                              И аз съм съгласен с това. Готовото супермото в повечето случай би било и по - евтино от това да преправяш мотор. Аз си взех YZ400, готово, със сменен шарнир (задна гума на 160), със спирачки, и по - твърдо окачване за 4500 лв. Имаше някой дребни забележки, които бързо отстраних. А и външният му вид си супер, въпреки че това е последното което ме вълнува, щото честичко търпи промени

                              Коментар


                              • #30
                                До: Избор на супермото

                                Първоначално публикуван от Sheiha Преглед на мнение
                                И аз съм съгласен с това. Готовото супермото в повечето случай би било и по - евтино от това да преправяш мотор. Аз си взех YZ400, готово, със сменен шарнир (задна гума на 160), със спирачки, и по - твърдо окачване за 4500 лв. Имаше някой дребни забележки, които бързо отстраних. А и външният му вид си супер, въпреки че това е последното което ме вълнува, щото честичко търпи промени
                                Можеш ли да пуснеш една две снимки за да видя как изглежда твоето зверче

                                ПП И все пак Детонатора може ли да гали по някъв начин окото ти Да направиш този кош на супер мото си е само загуба на време и пари ... за парите дето ще ти излезе може да си взмеш готов такъв , самоче FMX , който е още по-голям кош , ама това е друга тема .
                                Уфф почнах да мисля, че съм във фермерски форум , като се заговоря за тия доминатори
                                ПП2. Оставете тези мотори ( доминаторите ) на Възрастните ендураджий ... на вас ви трябва нещо друго
                                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X