Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM LC4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM LC4

    моторът е 2000г. производство.Супермото ,мисълта ми е здрав ли е(не съм имал сериозен мотор досега).Поразпитах и разбрах,че има части.Не е като хускварната която бях харесал ТЕ610.Ако някой е имал такъв бих бил много благодарен да сподели впечатления.
    п.с. цената му е 5500лв от Русе.На вид е добър,няма накладки(изхабени са) Какво трябва да гледам ,ако реша да го взимам!
    Благодаря на всички предварително!

  • #2
    До: KTM LC4

    дайте само малко инфо колеги,моля.Четох доста и незнам дали да го взема!,дали ще се разочаровам!
    Благодаря предварително на отзовалите се!

    Коментар


    • #3
      До: KTM LC4

      Взимаи го бе човек наи-много манивела да счупиш и някои друг лагер да смениш

      Коментар


      • #4
        До: KTM LC4

        Няма какво да се каже КТМ си е КТМ Мотора е супер, само че така както е супер мото, може да ти отнеме време да го направиш за Ендуро...незнам как стоят нещата с джантине, сигурно трябва да поръчваш и да чакаш... Пинйоните сменяш, гуми и е готов за гората (е почти де )
        KTM Fen

        Коментар


        • #5
          До: KTM LC4

          мерси

          Коментар


          • #6
            До: KTM LC4

            Ако си се отказал от мотора би ли споделил къде си го гледал в Русе че имам интерес да го погледна
            [IMG]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: KTM LC4

              Първоначално публикуван от killerbee Преглед на мнение
              Ако си се отказал от мотора би ли споделил къде си го гледал в Русе че имам интерес да го погледна
              продаден бил,звънях!

              Коментар


              • #8
                До: KTM LC4

                До колкото знам за ЛЦ4 е нещо лошо! този модел на КТМ няма балансиращ вал и така ... вибрациите на мотора за много голями "трябва да си претягаш болтовете доста често" и най-лошото е че лагерите на коляновият вал се разбиват много често от тези кофти вибрации! извинявай ако съм те разочаровъл но.... това знам за този мотор нали все пак сме за това да си казваме!
                [FONT=Arial Black][I]Zara Motors Team[/I][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  До: KTM LC4

                  Колега малко късно си видял темата и аз малко късно ще ти отговоря за LC4 на KTM. Относно вибрациите са като на всеки 4т мотор и е перфектен за супермото, горски разходки и леко ендуро. Притежавам такъв от 2 години и мога да кажа, че е един перфектен мотоциклет. Това, което разправяш за саморазвиване на болтове и гайки може да си го чувал за всеки японски мотоциклет, но при KTM е изключено.
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM LC4

                    Аз мога да добавя, че в сравнение с японските мотори, този модел на КТМ наистина има доста вибрации, но това с развиването на болчетата е много пресиленоВсе пак си мисля, че човек свикне ли с тази машина, след това спира да обръща внимание на вибрациите и други такива дребни неща..............
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: KTM LC4

                      Колега, аз карам КТМ ЛЦ4 супермото и съм много доволен, няма да сбъркаш ако избереш такава машина

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X