Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna 610?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna 610?

    Здравейте,аз съм нов член,четох преди да пиша и видях, че почти няма фенове на тези мотори!
    сигорно ви е писнало да обясмявате,но искам малко по-точно мнение.Мотора,който съм харесал е 610сс супермото 97ма год(направо съм се влюбил).Има забележки по външнич вид и няма фар!за 3200 заслужава ли си.Иначе работи добре,след осн. ремонт е?много ли е трудно да се намират части?Ако някой е имал такъв да сподели мнения.
    Много благодаря на отделилите време!

  • #2
    До: husqvarna 610?

    При нас има една 610-ка, крос и да ти кажа не е за всеки тоя мотор. Много мощен, ако ти е за гората ориентирай се към друг, ако е за супермото сигурно е подходящ, но нека се изкаже някой разбиращ от супермото

    Коментар


    • #3
      До: husqvarna 610?

      за супермото е!

      Коментар


      • #4
        До: husqvarna 610?

        Мен ме интересума като цяло каква е подръжката,на модела TE 610-410 вариян какъв и ем разходът,горятли масло като цяло какви са,ви впечетленията за този модел.
        Последно редактирано от xoc13; 08-12-07, 12:51.
        Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

        Коментар


        • #5
          До: Husqvarna 610?

          още не съм купил,иначе днес говорих с момчето,още стои(той не е обявен по принцип).....доста се чудя.Според вас, като цена добре ли е-трябва боя и фар,иначе има документи!
          Мерси

          Коментар


          • #6
            До: Husqvarna 610?

            Здрасти,
            Имах едно Хъски 610 ТЕ -94та -направено за гората. Продадох го преди седмица за 2000 лв., но на приятел който много му се кефеше. Мотора е много добър - на сериозни наклони с камъни върви на 1-2ра, а повечето други си палят съединителите , в същото време навиеш ли му газта направо излита.Не харчи масло и пали от раз. Причината поради която го продадох е че най-близкия магазин за части е в Солун и счупи ли се нещо иазпускаш голяма част от сезона. Сега съм с YZ 450 F , но ако този приятел не ме врънкаше толкова щях да си оставя и Хъскито.

            Коментар


            • #7
              До: Husqvarna 610?

              Първоначално публикуван от topcheto Преглед на мнение
              Здрасти,
              Имах едно Хъски 610 ТЕ -94та -направено за гората. Продадох го преди седмица за 2000 лв., но на приятел който много му се кефеше. Мотора е много добър - на сериозни наклони с камъни върви на 1-2ра, а повечето други си палят съединителите , в същото време навиеш ли му газта направо излита.Не харчи масло и пали от раз. Причината поради която го продадох е че най-близкия магазин за части е в Солун и счупи ли се нещо иазпускаш голяма част от сезона. Сега съм с YZ 450 F , но ако този приятел не ме врънкаше толкова щях да си оставя и Хъскито.
              колега,мерси за инфото!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X