Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ктм супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ктм супермото

    Здравейте колеги,може би има вече тема,но нямам време да се ровя,та моля Модераторите ако преценят да съберат темите.Въпроса ми е кой е най-добрия модел на КТМ за супермото.За престиж какво Ви е мнението.Благодаря Ви. ...говорим от 450 кубика нагоре
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

  • #2
    От: ктм супермото

    ...или друга марка,макар,че КТМ е най...
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • #3
      От: ктм супермото

      Освен моя(стария) Престиж, аз друг в България не съм виждал!
      Ктм не са най-в супер мотото. Тък в България тая марка не знам, защо така я тачат? Сигурно защото има много части.
      Иначе конкретно по въпроса SMR450!
      KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

      Коментар


      • #4
        От: ктм супермото

        а кой е мотора,колега,подходящ за супермото...ямаха хтx 660 как е
        Последно редактирано от profesionalista; 04-07-15, 19:41.
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • #5
          Re: ктм супермото

          Първо кажи какво разбираш под супермото и къде и как ще се кара мотора?
          Едно е мотор за всеки ден в града или да по-дълги преходи, друго е мотор за пистата или поне само натискане по завоите и каране веднъж месечно.

          П.п. поне за мен ХТХ-а не е супермото

          Коментар


          • #6
            От: ктм супермото

            ежедневна комбинация от написаното колега
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • #7
              Re: ктм супермото

              Е, пълно щастие няма - винаги има компромис или във вървене/килограми или в подръжка и удобсво.
              За всеки ден е са предвидени LC4-ките.

              Коментар


              • #8
                От: ктм супермото

                Ти на кое викаш престиж? Престиж е просто LC-4ка с надпис Prestige и друга разцветка от стандартната.

                Целият кеф от супермото е, че са леки мотори, с добро окачване и хубави спирачки. Пауъра не е маловажен, но не е най-важното. Мен ако питаш, грабвай LC-4ка. Става и за писта, става и за на пътя. SMR450 няма къде да се кара, освен ако не участваш в шампионата. Да не говорим за поддръжката.

                Най-вървежни са Husaberg, защото имат моторетки, които хем могат да се регистрират, хем вървят на смърт и са леки (110 кг. 60 коня например), НО не знам как са с резервните части, също така не са особено надеждни. Същото важи и за Aprilia SXV.

                Ако искаш по-спряло, но по-здраво отиваш на Suzuki DRZ 400 SM. 10 кг. по-лек от моя КТМ, но и 20 коня надолу.

                XT-то е мотор, който прилича на Супермото, но не е. Това не означава, че е лош мотор, но е тежък и няма динамика. Ако си търсиш нещо като супермото, но да става за дълго - ОК. Същото важи и за Honda FMX, даже още по-зле. Мега немощно (въздухара от Доминатора) и тежко.
                Последно редактирано от Mean; 06-07-15, 15:52.
                before: Kawasaki ZX10R 2009
                after: KTM 690 SMC R 2015

                Коментар


                • #9
                  От: ктм супермото

                  Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
                  Ти на кое викаш престиж? Престиж е просто LC-4ка с надпис Prestige и друга разцветка от стандартната.

                  Целият кеф от супермото е, че са леки мотори, с добро окачване и хубави спирачки. Пауъра не е маловажен, но не е най-важното. Мен ако питаш, грабвай LC-4ка. Става и за писта, става и за на пътя. SMR450 няма къде да се кара, освен ако не участваш в шампионата. Да не говорим за поддръжката.

                  Най-вървежни са Husaberg, защото имат моторетки, които хем могат да се регистрират, хем вървят на смърт и са леки (110 кг. 60 коня например), НО не знам как са с резервните части, също така не са особено надеждни. Същото важи и за Aprilia SXV.

                  Ако искаш по-спряло, но по-здраво отиваш на Suzuki DRZ 400 SM. 10 кг. по-лек от моя КТМ, но и 20 коня надолу.

                  XT-то е мотор, който прилича на Супермото, но не е. Това не означава, че е лош мотор, но е тежък и няма динамика. Ако си търсиш нещо като супермото, но да става за дълго - ОК. Същото важи и за Honda FMX, даже още по-зле. Мега немощно (въздухара от Доминатора) и тежко.
                  ...благодаря за професионалното мнение,колега...явно нещата вървят към LC 4ката...Ямахата и Хондата освен липсата на динамика на двигателя и визията е мноооооого изместена,докато КТМ като марка ми е фаворит.Сузуки имах,не супермото,но защо да повтарям кофти спомена...Не ми трябва мотор за състезание,просто да ми вее косите и да се кефя в и извън града,да посещавам както и досега съборите и авто и мото сбирките...и така...Просто модела на КТМа ми е труден,а престижа нямам мнение за този модел,много ми е чужд...
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: ктм супермото

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012_05_01_bikepics-2393354-full.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5670409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:885685_96116f0ae961f838.jpg
Прегледи:1
Размер:21.9 КБ
ID:5670410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02126.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:5670411
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: ктм супермото

                      ...колега MEAN,каква кубатура е твоя
                      HUSGVARNA 630 SMR
                      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                      Коментар


                      • #12
                        Re: ктм супермото

                        Неговият е от скъпите ...690-ка нова от магазина

                        Коментар


                        • #13
                          От: ктм супермото

                          ...това е прекрасно,а ние на коя кубатура да се доверим ...или да съберем още някой лев
                          HUSGVARNA 630 SMR
                          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                          Коментар


                          • #14
                            Re: ктм супермото

                            Цифрите 620/625/640/660/690 не са точно кубатурата, тук има малко инфо за различните модели/кубатури и години LC4
                            http://supermotojunkie.com/showthrea...M-SMC-amp-Duke

                            Иначе накратко
                            620 е 609куб.см
                            625/640 - 625куб.см
                            660/690 - 654куб.см

                            Коментар


                            • #15
                              От: ктм супермото

                              дам само след 2012 г. 690ката е реално 690 кубика, иначе преди това са както ти е написал Че -> 654 цц

                              Според мен гледай за някое DRZ SM, здрави са и не са лоши
                              before: Kawasaki ZX10R 2009
                              after: KTM 690 SMC R 2015

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X