Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Fmx 650 Що за машина е??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda Fmx 650 Що за машина е??

    Колеги искам да си купя мотор супермото това ще ми е първа машина и се чудя какъв да бъде гледам из нета и нещо ме грабва вида на тази хонда но нищо незнам за нея ако някои има поне малко информация как се представя като двигател ходова час резервни части за машината моля да напише някои друг ред ще съм много благодарен.
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

  • #2
    От: Honda Fmx 650 Що за машина е??

    Виж тука за инфо,какво разправят драгите съфорумци за този модел.Мен лично този модел на Хонда не ме задоволява за шосе,а пък за гората въобще да не говорим.Защо не погледнеш ХР650Р,има го в супермото вариант!!!Успех с избора!!



    http://www.offroad-bulgaria.com/show...&highlight=fmx

    Коментар


    • #3
      От: Honda Fmx 650 Що за машина е??

      Някъде колега, за този мотор беше написано,че е новия Доминатор ,но в по нови дрешки/спойлери/.Двигател с въздушно охлаждане,едноцилиндров,здрав,650 кубика/36конски сили/.Капли 17-ки,ексел,хартиен въздушен филтър.Тук в Бургаска област се продава един жълт в Поморие,заглеждал съм го,тък като модела и на мен ми е слабост.Но си взех дрз 400 с ендуро капли,ако имам възможност да взема и едни супермото по нататък.Поздрави на теб.

      Коментар


      • #4
        От: Honda Fmx 650 Що за машина е??

        Благодаря за мненията видях и темата за Fmx-a и на мен ще ми доиде слаб мотор за моите 1.85см и 104кг братовчед ми има КТМ LC4 2004 и се представя добре като изключим че ще трябва нов стартер.Ще се насочвам към нещо подобно.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

        Коментар


        • #5
          От: Honda Fmx 650 Що за машина е??

          Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
          Благодаря за мненията видях и темата за Fmx-a и на мен ще ми доиде слаб мотор за моите 1.85см и 104кг братовчед ми има КТМ LC4 2004 и се представя добре като изключим че ще трябва нов стартер.Ще се насочвам към нещо подобно.
          Моето скромно мнение колега е, че трябва да се насочиш към ХР 650 в супермото вариантаМисля, че това е мотор отговарящ на твойте "ТТ" данни, но все пак и LC4 заслужава вниманиеВ заключение мога да кажа, че определяща би била по-добрата оферта, за които и да е от двата мотора
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X