Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

    Моля разбиращите, да дадат съвет за "Ямаха ХТХ660" какво е мнението за този мотор?! Не съм карал такъв, а съм хвърлил око на един . 2005 година е, на външен вид е добре и работи перфектно. Мисля да го карам и по асфалт доста и за OFFROAD. Чета различна информация за него, колко коня е и колко килограма. Някой ако има информация за този модел ще съм му много благодарен да ме светне по въпроса. Ще има и черпене

  • #2
    От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

    За асфалт става и за леки терени с подходящите гуми !!! Но си е повече за пЪтища !!! ТежЪк е за ОффроУд по горите!!
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-11-10, 10:08.
    Опел Корса В 1,4 82 коня
    Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
    Ямаха ХТ 600Е
    Симсон SR 49 1959 г. :D

    0898234666:D

    Коментар


    • #3
      От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

      А каква му е максималната скорост по асфалт и знаеш ли колко тежи
      Последно редактирано от viki terzieva; 12-11-10, 10:08. Причина: асФалт

      Коментар


      • #4
        От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

        Колега виж тук http://motoprofi.com/motospecspictur...60_x-2006.html
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

          YAMAHA ХТХ 660 за "офров" не става по простата причина че е доста тежичка. По скоро спада към класа на тежки експедиционни машини. За асвалт може, но повече не знам за машината. Виждал съм я, но не съм карал такова животно, ако ти е на далавера го купи и препродай.
          Относно конските сили ето ти нещо

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=103923
          За офров моите препоръки са към ендуро версиите (тоест мотори със фар) на КТМ и ЯМАХА WR, ето и още за четене
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=17841
          Общо взето ако си решил да караш по асвалт си вземи машина за асвалт- писта или нейкид байк. Ако ли не си всеми едно ендуро.
          Личния ми пример е с YAMAHA TT600S 94год за офроуд (балансиран, стар и сравнително тежък мотор), който някой ден ще бъде заменен с Yamaha WR- стартер и манивела. За асвалт до края на зимата ще си купя Хонда Хорнет (нейкид байк)- дефорсиран двигавел, при добро желание не предразполага за екстремно високи скорости, изправена стойка на каране...
          Ако хондата не ти допада то аналога за асвалт е Yamaha FZ6
          http://na2gumi.blogspot.com/

          Общо взето във форума има доста инфо. Просто първо потърси, а после питай. Някаде имаше и тема за класовете ендуро мотори- паркетно, класическо...
          Бензин в кръвта!
          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

          Коментар


          • #6
            От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

            ХТХ-а отпред е с 17 цола ...какъв офроуд ? ХТ- то вече е за офроуд ама лек ,понеже отдолу под двигателя
            не е цяла рамата, а са го направили двигателя да е част от рамата. Тъй че по внимателно със скокчетата.

            Коментар


            • #7
              От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

              Много благодария за изчерпателните отговори.

              Коментар


              • #8
                От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

                Колега,здравей,ще изразя мнение като човек карал такъв мотор на приятел.ХТ660 обаче беше 2007 година ако не се лъжа дам.Хубав мотор е,тежичък е обаче,да,за офф не става особено,въпреки че приятеля на когото беше машината го караше и на асфалт и извън пътя.Аз го подкарах само по асфалт.140 с лекота ги дигна.Колегата го кара до Гърция чак.
                Принципно двигателя е сполучлив и се слага както на ХТ така и на МТ-03 (нейкид байк) както и на още един,чието име забравих но той е експедиционна машина. 660 кубика 48 к.с. 1цилиндров със инжекцион е.
                Друго мисля,че няма какво да кажа.

                Коментар


                • #9
                  От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

                  Моята основна идея е,имам априлия пегасо650 2001 но не ме кефи много и мисля да го сменя с xtx660.Незнам дали си заслужава .

                  Коментар


                  • #10
                    От: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ ЗА XTX660

                    Здравей,имам ХТХ 660 от 2 години.Мисля че е отличен мотор за свободното време-много добър на асфалт и не лош по черни пътища(изключвам кал,сняг и др. понеже е оборудван с гуми за асфалт,както предполагам знаеш)Максималната му скорост е около 180,но миналия сезон му смених предната зъбчатка с по-малка(1 зъб)и сега е около 160.Мотора стана обаче още по-пъргав и мен това ме кефи повече.Ако имаш някакви допълнителни въпроси можеш да намериш контакт с мен на :

                    Последно редактирано от Chinela; 28-03-11, 08:55.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X