Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

    Първоначално публикуван от Roczen_94 Преглед на мнение
    Страхотно състезание се очертава, благодаря за информацията. Фаворити са ми французите, нашите и италианците, но като се има в предвид, че Мауно Хермунен и Ангел Караньотов са най-бързите на тази писта, може и да спечелим златните медали....
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #17
      От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1235290_715601265132319_1280828752_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5521998

      Коментар


      • #18
        От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

        Остават броени часове до старта ......
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #19
          От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

          Хайде да се разберем къде ще си направим среща
          KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

          Коментар


          • #20
            От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

            Утре в 10.00 часа мисля да съм на пистата, така че ако някой иска да се видим и запознаем, нека ми пише на лични за да разменим координати
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #21
              От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

              http://www.offroadmotonews.com/bg/wo...-s-go-pro-2013 Ето едно видео на трасето

              Коментар


              • #22
                От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

                Ясно е, защо никой не е писал в темата след състезанието. На мен също много неща не ми харесаха, като на първо място е безумната програма За 7 часа висене около пистата гледахме около 1 час и половина каране, останалото беше както го написах "ВИСЕНЕ". Ужасно е да гледаш 30 минути манш и след това 90 минути да се чудиш, с какво да си губиш времето. Иначе отборите, които участваха бяха на много високо ниво, а аз спокойно мога да си пусна тото, след класирането : 1-во място Италия, 2-ро място България и 3-то място Франция. Нашия отбор без легионера направо е трагичен, така че не зная дали да се радваме и на това 2-ро място, защото за пореден път се убедих, че сме на светлинни години назад. Но ние сме свикнали, все с чужда пита помен да правим и да си приписваме чужди успехи! Иначе самочувствието ни е във висините, гледаме с високо вдигнати глави и не обръщаме внимание на малкото "прости" фенове, които бяха пропътували стотици километри за да са в този слънчев ден на пистата. А този, който не обича и цени публиката и феновете си, един ден пада на земята и е просто "господин никой".... Мили български "звезди" не забравяйте, че човек с човека се среща и не се знае утре ден, кога и кой ще се наложи да ти помогне Ето и снимки от състезанието...
                Прикачени файлове
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #23
                  От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

                  Аз пък го гледах пред телевизора , единствено третия манш беше интересен. Станахме втори , но спокойно можеше да сме първи , причината според мен: грешка в стратегията. Не може най-добрия с най-силния мотор да го пуснеш и двата манша да тръгне от 17-та позиция , а най-неопитния с най-слабият мотор от всички,да стартира от първа. Единия трябва да изпревари 16 състезатели , другия още до първия завой е обречен да загуби 3-4 позиции. И друго , момчетата карат мотори по-слаби с 10-20 коня от тези на елита , нямат пари да участват в световния шампионат , а се тупаме по гърдите , че имаме трасе №1.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #24
                    От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

                    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                    Аз пък го гледах пред телевизора , единствено третия манш беше интересен. Станахме втори , но спокойно можеше да сме първи , причината според мен: грешка в стратегията. Не може най-добрия с най-силния мотор да го пуснеш и двата манша да тръгне от 17-та позиция , а най-неопитния с най-слабият мотор от всички,да стартира от първа. Единия трябва да изпревари 16 състезатели , другия още до първия завой е обречен да загуби 3-4 позиции. И друго , момчетата карат мотори по-слаби с 10-20 коня от тези на елита , нямат пари да участват в световния шампионат , а се тупаме по гърдите , че имаме трасе №1.
                    Ако ме питаш мен и за трасе №1 не ставаме, защото това е някакъв натякван PR. Третия манш беше наистина най-добрия, но какво от това. Представете си отбора без легионера, кой щеше да кара и на какво място щеше да завърши. Да наистина човека го може и затова стана е №1 за 2013г., и не виждам кой би постигнал такъв резултат, от 17-ти да станеш един път 4-ти и един път 5-ти. От две години не ходя да гледам републиканското първенство по СМ, защото първо състезателите се броят на пръстите на едната ръка /в най-добрия случай на двете/ и второ, няма абсолютно никакви интрига. Сега точно беше момента в който лъсна истината, че само с желание не става. А и колегата motor_men спомена за някаква грешна стратегия. Е точно хората с грешната стратегия, гледат на нас феновете, като на някакви навлеци и просяци....И с поведението си излиза, че грешната стратегия е била много успешна, защото виждате ли сребърните медали са нещо в сравнение с нищото. В крайна сметка ще си останем само с тупането по гърдите и големите приказките, защото един балон колкото и да го надуваш, накрая се пука....
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Купа на Нациите в Плевен на 06.10.2013г.

                      Enjoy !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X