Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

    http://www.youtube.com/watch?v=6Wo4N4BIwgw


  • #2
    Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

    Като цяло ЛЦ4-ката даваше с по 1сек. по-добри времена на обиколка. Интересното е, че на 2-3 пъти успях да изпреваря ЕХЦ-то на правата, което не би трябвало да става.
    Даже на една от сесиите, след като брат ми беше запушен зад едно сузуки катана, което по завоите се влачеше, но на правата нямаше как да изпревари, успях да го затворя с обиколка.

    Коментар


    • #3
      От: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

      Струва ми се, че като, че ли не е отварял пълна газ още с излизането на правата от завоя. Демек ти е оставял шанс да компенсираш изоставането
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

        Ако не е тайна, къде се намира тази писта??? И също така, без да претендирам, че съм много вещ в областта, но тази писта не е класическата използвана в супермото Липсват атрактивните завои, за разлика от скоростните отсечки. Все пак заниманието си го бива и е удоволствие да се гледа клипа. Поздравявам ви за ентусиазма и желанието да направите всичко това Между другото с това първо място, току виж най-накрая да си продал мотора
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

          Писта Дракон с.Калояново обл. Пловдив.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #6
            Re: От: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            Писта Дракон с.Калояново обл. Пловдив.


            Точно, пистата е Дракон, Калояново.
            Това ни е най-близката писта до Пазарджик(60км), макар че ходенето на ход не е много приятно.
            Мотори могат да се карат само когато има организиран тракдей(Зедмото), така че трябва да се съобразяваме и с календара.
            Пистата не е много за СМ, но става. Не съм карал на други писти(а на тази веднъж миналата година), но асвалта държи добре.
            Иначе и според мен не е проблем в ЕХЦ-то, даже ме е малко яд че не сменихме моторите за една сесия.
            Все пак искам да продам 620-ката за да си взема ехц, много по-мазно върви. Само моторната спирачка му е много по-слаба, но пък може да се помпенсира с натискане на задната спирачка.
            Ето и другите клипчета

            https://www.youtube.com/watch?v=3ed32ozzRCU
            https://www.youtube.com/watch?v=1KgJ1HAV1_8
            https://www.youtube.com/watch?v=XyF4rs8OfJg

            Коментар


            • #7
              Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

              Eто и една гъзарийка която си качих на телефона

              RaceChrono - The GPS Lap Timer
              www.racechrono.com



              Коментар


              • #8
                Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                ЛЦ4-ката вече я няма и ще си остане загадка как тата минаше ЕХС-то дори и на правата.....

                Нищо, надявам се скоро да има тема 520 EXC vs 525 SX

                Коментар


                • #9
                  От: Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                  Колеги, абе срам, не срам, ще питам-хем малко да има писане във форума повечко... Не че е от значение толкова, ама ехц-тата (520/525/530 и новото 500) и сх (520/525) по колко коня са.В ютуб на дино тест не съм видял да вадят над 50-52 коня,а по чуждите форуми и сайтове ги дават пак по 50-52/3 коня.Само на КТМ 450 СМР съм виждал 56коня.Едно лц4 620 е стоково 55кон4ета и повече въртящ момент,а в ютуб има клипове на 660смц около 2005,които дават 68коня на задната гума :О :О.....защо да не е нормално да минават ехц-та на правата лц4-ките ?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                    Колеги,срам не срам ще попитам,хем малко да зачестят постовете....не че е от толкова значение ама това по колко коня са ехц-тата (520/525/530 и новото 500) и сх-овете 520/525 ,защото в ютуб на дино тест аз не съм видял да вадят повече от 50-53коня.По чуждите форуми също говорят за мощност около 50-52коня.Сток ЛЦ4-ка 620 е 55кончета и по-голям въртящ момент от изброените модели (ехц и сх)....а има клипове на ЛЦ4 660 СМЦ ,които докарват до 68коня на задната гума на дино :О :О .Така че според МЕН няма нищо странно ЛЦ4 да минава ехц на правата дори и да е 18-20кг по тежко.

                    Имам 660 СМЦ 03набор но никога не съм карал големите ЕХЦ И СХ за да си направя реална представа.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                      да, ехс-то на гумата го дават 50-52 коня по дайно тестовете
                      Лц4-ката стокова също е толкова на гума, 55 коня е по спецификации, демек на вала.

                      Един вид при едни и същи коне, мотор 7 години по-стар и 15-20кг по-лек е по-бърз на правата. Другото е че като се качиш на 520-ката и нямаш съмнение че мотора е по-силен от ЛЦ4.
                      Все пак говорим за "туристически" двигател при Лц4, на който сменяш маслото веднъж в годината и рейсингов двигател при RFS(Racing Four Stroke), който е на мото часове и е изтискан доста.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                        Краси сигурен ли си че ЕХС 520 е 50-52 коня на гумата Много ми се види. Това означава че на вала ще е поне 55-57 !
                        По спомени мисля го даваа около 45 коня ехс-то и около 52-55 SX-a.
                        Краси приготвил съм ти сума ти мануали и вечер все забравям да ти ги пратя
                        Айде прави го SX-a супермото че да наказваш
                        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                          Мисля тая събота да го пробвам по една пътека дето я борим с брата, пък после ще наказвам със СМ джантите. А и не знам дали не е по-добре в КАТ да мина с таралежките, че иначе със пълни сликове не знам да не се заядът нещо.
                          Ще връзвам и светлините, така че ако можеш да ми пратиш как се свързва релето ще е супер.

                          Ето такова реле съм взел
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:281100783505_1.jpg
Прегледи:1
Размер:4.1 КБ
ID:5490236

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Първи Trackday - КТМ 520 EXC vs 620 EGS

                            П.п. видях обявата на ЛЦ4-ката в мобилето
                            много си я лъснал, не можах да я позная направо
                            успех с продажбата

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X