Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

    Драги съфорумници,в последно време се запалих нещо по супермото'тата и се навих да си взема едно ,проблемът е че не разполагам с доста средства и съм се спрял на две обяви в интернет .. .. тази и ето тази ... интересува ме кое от двете би било по добрият избор .. kawasaki'то дали ще може да се преправи на супермото .. малко повече данни за тази husqvarna от обявата защото ми е мъгла и като модел и като кубатура.. 125 ли е 610 ли е иди разбери Благодаря ви предварително и очаквам подкрепа
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-04-13, 08:53.

  • #2
    От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

    Хъскито вече го няма, така че може да обсъждаме Кава Виждал съм такова кавазаки на едно състезание в Плевен и мисля, че някакъв човек от Враца го беше преправял. В интерес на истината изглеждаше доста добре, но след време се въртеше в мобилето на доста висока цена, от което смятам че са вкарани доста пари в проекта. Моят съвет е или да събереш пари за направено или още по-добре за заводско супермото или просто не се захващай. Дилемата да вземеш ендуро и тепърва да го преправяш не е добра, защото ще инвестираш много пари във времето и ще го докараш горе-долу до някъде. Мнението ми е от личен опит, така че го споделям за да не допусне и някой друг тази грешка Сегашното ми супермото е правено в Англия и като гледам, какви доработки са му правили съм на мнение, че аз тук никога не бих успял да ги напрява Желая ти късмет
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

      Само нови капли, гуми и спирачки ще са ти по-скъпи от клр-а.

      Коментар


      • #4
        От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Само нови капли, гуми и спирачки ще са ти по-скъпи от клр-а.

        Само за информация и аз доскоро търсех мотор за гората, на който да му сложа гуми супермото и да го карам и в града. След много ровене достигнах до следните отговори:
        - оборудвани капли за супермото 700лв минимална цена ; 800лв-900лв най често срещани оферти и много малко оферти на пазара.
        - оборудвани кросови капли около 200-300лв според състоянието на гумите
        - КЛР и КЛХ 650 много надеждни мотори но въпрос на късмет да случиш на читав екземпляр. Модела е известен с проблемен декомпресьор, но и това е въпрос на късмет.

        Аз лично заложих на КЛХ250 супермото вариант и си закупих кросови капли . 650сс машините са на цени под 200лв което ги прави много примамливи, но аз търсех по лек мотор защото ще го карам и в гората. 250сс и 400сс бяха моя избор но за 400сс нямаше финанси. Така , че колега отиди пробвай някой мотор , който ти хване окото и ако ти легне на сърцето вземай го.

        Само едно допълнение да направя. В момента подготвям документи за А категория и все още се чакат някакви разпоредби регламентиращи А1, А2 и А3 . Възможно е явяване на изпит само за А категория. Мисля че имаше изискване за навършени 24 години на кандидат шофьора.

        Коментар


        • #5
          От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

          Като бивш собственик на кавазаки клх 650р бих казал че това е един прекрасен мотор.Има огромен въртящ момент и много силни ниски.Водят ги че имат проблеми в главата, в леглата на разпределителните валове, но това зависи от това как е поддържан преди. Мотора е лесен за подръжка и е много лек за кубиците си. Моят беше ендуро, но с преправяне става перфектен и за СМ.

          Коментар


          • #6
            От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            Само нови капли, гуми и спирачки ще са ти по-скъпи от клр-а.
            Абсолютно точно
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #7
              От: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

              Здравейте и благодаря за бързите отговори и насоки .. Husqvarna'ta наистина я няма силно се надявам обявата да е изтекла а не да е купен . иначе приличаше на ето тази .. http://www.google.bg/imgres?start=95...4&tx=130&ty=85 с изключение на цвета ..беше зелена и беше със гуми супермото а не с кросови .. това е иначе за KLX'a ме интересува дали ще мога да му сложа фар мигачи и т.н за да го карам из града ?

              Коментар


              • #8
                Re: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

                Един познат продава такава, но заводско супермото.
                1800 мисля, че беше цената, ако те интересува пиши да ви свържа.

                Коментар


                • #9
                  От: Re: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

                  Колега не съжалявай за този модел на хъскито, при всички положения КЛХ-а е по-добрия вариант. Също така този в обявата си има фар, така че не зная втори ли искаш да му слагаш или пък халогенки Виж за мигачите е друга работата, но си мисля че този модел си ги има заводски, така че не е проблем да ги възстановиш
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

                    КЛХ 650 Р версията се води "хард ендуро" и заводски излиза без табло,мигачи, стоп-машинки и подобни глезотий. Има само фар/една светлина без къси/дълги и такива/ и отзад габарит. На кормилото има само един одометър(голям колкото кибритена кутийка), копче за гасене на двигателя, и за пускане/спиране на фара.Ето характеристиките/дано не се смята за реклама/ http://www.motorbikes.be/en/Kawasaki...50_R_2001.aspx

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Нов съм помогнете ми да направя правилния избор Kawasaki KLX & Husqvarna 610

                      Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                      Един познат продава такава, но заводско супермото.
                      1800 мисля, че беше цената, ако те интересува пиши да ви свържа.

                      Колега,я вметни някакво skype'че или телефон някакъв искам да видя малко снимки и ще си помисля
                      иначе и този KLX е доста искусителен не мисля че ще имам проблем с откриването на гуми.. просто идея си нямам как евентуално ще напасна тея гуми на самия KLX имам впредвид зъбците отзад .. и спирачките абе ще се получат големи бъркотии

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X