Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Утре до Плевен само по Off road ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Утре до Плевен само по Off road ?!

    Аре утре в Плевен на състезанията! Ще има писта и супермото.
    Супермотото ще е интересно! Ще се завърже интрига между Калин и Балинов. На европейското Калин би, но тук май ще има повече черно, та ще е интересно! И Вендо ще участвува. Нашият Кокер миналата година участва и сега също има желание, но няма джанти.
    Пожелавам на Калин нова победа и успешно представяне на Вендо!
    Ние ще караме до там пак само по компас! Е, ще ползваме и GPS за да не подминем Плевен. Ако има желаещи от региона да се поблъскат, нека се обадят.
    Митков, айде! После да не се чудиш на навигацията що тъй! То иска тренировки!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    аз ще участвам в един мотокросс но не е в плевен.
    или в едно ендуро състезание което традиционно се провежда в Гърция покрай река арда съвсем близо до нашата граница.
    Всъщтност то не е баш ендуро ами по скоро мотокрос с ендуро елементи в крайречна местност
    Или накрая и никъде може да не ида щото синчето ми в събота има рожден ден и ще събирам родата у нас

    Коментар


    • #3
      Ако има черно 100% Балинов ще победи. А то ако няма не е супермото, а е писта с кросови мотоциклети.

      Относно тези джанти, някой знае ли колко струват примерно комплект.

      Ако някой има инфо да даде цена и от къде може да се купят И ква са марка)

      Коментар


      • #4
        Балинов наистина победи днес! Този път супермотото беше по-добре направено. 30% "черно" бяха сложени в трасето, дори имаше два "скока". В интерес на истината Балинов добре кара и на асфалта.
        Вендо не беше се товарил истински отдавна поради операция и рано отпадна физически,а и в пиньоните на мотоциклетът му май имаше нещо не наред,защото скоростите му идваха прекалено дълги. Мисля че асвалтовата част от трасето трябва още да се поначупи, за да стане по-технична!
        Иначе ние попътувахме 500 км " off road и бих казал, че сме доволни от прехода. В Северна България почти не открихме черни пътища и повече от половинта път ударихме само по посока, през поля, гори, дерета, реки.Имаше и лутания и грешни посоки, но на връщане всичко беше заложено в GPS-а и съкратихме времето с 2 часа!
        Митков, я разкажи к'во стана в Гърция? ... или хубаво ли беше агнето?!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          това в гърция щяло да е юни месец
          та земах и отидох в село Слатина на мотокрос бяха ме поканили
          в събота обаче малкия имаше рожден ден и до последно не знаех дали ще ида
          ама в неделя се събудих рано и реших да скокна до там
          качих на бързо рм а на колесара и отпраших
          само че пристигнах там в последния момент и въобще не можах да потренирам па и съм забравил да стегна едни болтове в предницата и в последния момент разглобявах предници
          добре че се усетих по навреме
          все пак закъснях за първия манш ама те пък го повториха щото станало някво объркване в програмата
          съдията май нещо не му беше ден объркал се взел да гледа програмата от 2004 на състезанието,а този с микрофона пък гледал от програмата за 2005 и стана една бъркотия да се чудиш кога да излизаш на старта накрая се разбраха и стана хубаво състезание
          трасето бая беше изровено равно място нямаше никъде всичко бабуни
          то там и без това си е песъкливо явно предишния ден яко са тренирали и го бяха разкъртили цялото.Имаше много участници включително и лицензирани професионални състезатели.За това те бяха и в отделен клас.Все пак обаче някой от тях решиха че ще им е по добре в класа на непрофесионалистите
          Макар че "непрофесионалисти" едва ли е най сполучливото име на този клас щото повечето бяха бивши състезатели и то многогодишни участници в първенството но както и да е.
          иначе стана чудесно състезание само дето се получиха доста падания едно от които много сериозно и се наложи линейката да ходи до Пловдив а докато се върне състезанието не можеше да продължи.
          затова се проточи чак до късен следобед и някои от зрителите си тръгнаха.а зрители имаше невероятно много да ви кажа на световното в Севлиево имам чуство че нямаше толкоз народ.
          Същия ден имаше и панаир в селото и хората си бяха поканили и гости та от цяла България сума ти народ се беше исипал
          и според мен не останаха разочаровани ,трасето беше много атрактивно имаше и няколко атрактивни скока няколко стръмни изкачвания и спускания с скоци и по тях виражи и всичко останало даже точно след стартовата права имаше един обилно разкалян около 10метров участък който стана гвоздея на програмата
          кво падане ставане стана там некои хора си направиха калните бани за година напред аз не успях да се изкъпя там
          макар че бая си поизцапах новите ботушки накрая не личеше вече тва ботуши ли са или буци кал
          в общи линии състезанието протече добре за мене успях бая да се изкефя даже накрая завърших 5ти единия манш и горе долу там някъде и втория от 27души участници смятам че не е много зле
          лошото стана накрая щото поради калта по номерата съдиите объркали нещо класирането и то даже и на първите трима та стана бая сериозен скандал по едно време и за малко и до тупаници да стигне работата щото и парични награди имаше
          между другото и самата Ани Пенчева беше с сина си на състезанието
          и докато се редяхме да си вземем наградите в един момент се оказахме много близо един до друг
          а това си е сериозно преживяване за който и да е индивид от мъжки пол

          Коментар


          • #6
            ...

            *mitkov има нужда от изкуствено дишане* ... още не се е свестил
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              Ще почна да ревнувам...
              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #8
                ...

                Първоначално публикуван от Sofia
                Ще почна да ревнувам...
                Софке ... така не се пише в минало време опитай със "Започвам да ревнувам" или просто "Ревнувам!" ...
                ама ... то така е, като mitkov не е даставал в "Такава близост" до теб

                Все пак mitkov ... Честито за 5-тото място (или близките му околности)
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • #9
                  EEE абе как да не сме били близо с София
                  нали даже се возихме с нея на моторчето
                  а Ани Пенчева не съм я возил /засега/
                  мерси татко барба за честитото но в слатина веднъж и до второто място се бях докопал вчера отидох без въобще да съм тренирал по трасето чак към края на състезанието си намерих "правилната" линия на движение преди тва си се друсах баш из най големите бабуни
                  па и да ти кажа там има няколко местни момчета цялата им рода е около трасето и гледа представи си ква газ почват да раздават направо като на война все едно са тръгнали около тях направо става страшно а трасето е тясно и почти няма място за изпреварване те и сега замалко да ме дръпнат между спиците по едно време след старта в един завой някой ме подпря отзад и усетих че нещо ми дърпа ботуша назад и почти ме събори но така и не разбрах кво стана измъкнах се в последния момент за което съм много благодарен на ангелите хранители и на шефа им
                  въобще тва мотокроса си е малко кофти работа прекалено много хора се опитват да минат през прекалено тясно място и трябва да си доста нахален а на мен това не ми е от силните качества все гледам да не фрасна някой Докато ендурото е супер
                  тръгваш сам и състезанието ти е само с времето и няма около тебе 30 души прекипяли от адреналин на които да им пречиш

                  Коментар


                  • #10
                    Митков, да не забрави да и дадеш автограф на Аня, та да се затръшка и да те запретеснява по телефона?!
                    Внимавай, София има две пушки!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                      Внимавай, София има две пушки!
                      Ами ... да си призная ... София реши да си купува мотор ... Днес ме помоли да го прегледам, ме Митков бил далече ... а и не е много ОффРоуд ... Но за града върши чудесна работа (само не знам "Гражданска Отговорност" колко му струва)

                      Ето снимка:
                      малко по-долу ... този линк не работи

                      Машинката е старичка, но запазена и напълно окомплектована ...
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #12
                        абе това като го отворя въобще снимка не излиза ами само някакъв текст дето ме домързя да го чета

                        Коментар


                        • #13
                          ...

                          http://www25.brinkster.com/utopiaschool/map/

                          Ама че сървъри ... ту има ту нямя ... надявам се този да работи
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X