Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Писта Бухово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Писта Бухово

    Здравейте колеги,
    Гледайки темата, усмивката ми не може да падне от лицето. Имам голямо желание да покарам с вас предвид завидня опит, който си личи, че имате. Ще съм ви благодарен ако отново пуснете дата за следващото ви каране. Изгарям от желание да се уча на "занаята".

    Благодаря ви.
    Поздрави,
    Станимир

    Коментар


    • #17
      От: Писта Бухово

      Съжалявам колега [COLOR=DimGray ]nok1an[/COLOR], но сега виждам поста ти а в събота бяхме на пистата и покарахме.
      Другото кофти е, че "преобухме" моторите направихме ги с таралежи и тръгваме из горите тези дни.
      Не знам дали ще се кара още тази година от нашата група супермото предвид, че идва зима.
      Ако все пак се случи да направим още някое супермото докато е хубаво времето ще драсна тук.

      Поздрави и до скоро.
      Васил
      motobattalion

      Коментар


      • #18
        От: Писта Бухово

        Благодаря предварително vaskosi.

        Коментар


        • #19
          От: Писта Бухово

          Колега vaskosi, какво става с карането на пистата? Няма никакъв материал от целия сезон 2013г., карахте ли там или не? За съжаление и аз не успях да стигна до там, но все още имам някакви теоритични щансове да го направя
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #20
            От: Писта Бухово

            За съжаление през 2013 от нашата група никой не кара на тази писта, затова не съм поствал нищо в темата. Следя е все пак ако покарате споделете как е.

            Sent from my MB525 using Tapatalk 2
            motobattalion

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X