Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

    Колеги въпреки оскъдната до момента информация, успях да намеря календар за състезанията по супермото за 2012г. Съгласно този календар, на 01.04.2012г. на картиг пистата в гр.Кюстендил ще се проведе първия кръг от републиканския шампионат по супермото. Аз естествено ще бъда там, така че ако някой има желание може да се видим на пистата Също така, поради факта че до момента липсва информация от извора /гр.Кюстендил/, ще помоля колегите от там да пишат за всичко, което касае провеждането на състезанието. Предварително благодаря на всички отзовали се
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

  • #2
    От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

    Нека да мине събранието на Фед. да видим ,кой ша я кара на там и как ще се развият нещата , а и на МХ Порой тази неделя ще има обсъждане .Чесно не знам дали ще се съберат състезатели нещата са мнооо зле.Чувам , че цели клубове прекратяват и състезатели , но това на приказки на първите състезания ще се разбере.

    Коментар


    • #3
      От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

      Първоначално публикуван от poni Преглед на мнение
      Нека да мине събранието на Фед. да видим ,кой ша я кара на там и как ще се развият нещата , а и на МХ Порой тази неделя ще има обсъждане .Чесно не знам дали ще се съберат състезатели нещата са мнооо зле.Чувам , че цели клубове прекратяват и състезатели , но това на приказки на първите състезания ще се разбере.
      Лошо, мнооого лошо. Новините никак не са приятни, а и като се върнем една година назад ще се сетим, че и тогава състезателите се брояха на пръстите на едната ръка, но поне имаше състезание. А сега, може и това да не се случи
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #4
        От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

        Остават броени дни, а точна информация липсва. Да не се окаже напразно ходенето ни до Кюстендил?!?!?
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

          Колеги новините от днес не са добри Състезанието по супермото в Кюстендил се отлага за неопределена дата Информацията ми е от един колега, който днес лично е ходил до пистата. Причините не искам да ги коментирам,защото някои хора всеки ден ни убеждават, че в Бг кризата е отминала. Жалко за феновете и за самия спорт. Както е тръгнало,май скоро време в нашата любима държава няма да имаме нито едно мото състезание. Ужас
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #6
            От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

            тлага се и Румъния за 17.06.2012г. , но може и да не се състой въобще също и Италия е под въпрос остават 2-3 в Плевен и словение и турция евентоално , а колко състезатели ще има Божа работа . В кроса не е по-добре имаше по 12-15 състезателя от клас + 4 АТВ-та ...С Р А М , а колко искат и немогат да дойдат заради пари е ... Аиде , че се вкисвам ,като се сетя.

            Коментар


            • #7
              От: Супермото в Кюстендил-01.04.2012г.

              много жалко . всяка година в Кюстендил следя състезанието с интерес , и наблюденията са ми , че все по-малко състезатели присъстват ....... а както се вижда сега явно тази година няма и да го има

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X