Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 690 Supermoto2007 или BMW G 650 Xmoto 2007 да купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 690 Supermoto2007 или BMW G 650 Xmoto 2007 да купя?

    Здравейте колеги!
    След близо 15 години само на 4 колела, реших пак да повозя душата на стари години. Опита с моторетките не е голям и датира от далечната 1996 за кратко с някое друго Симсонче/МЗ итн., ама това няма значение защото акъла е вече на място и знам какво искам. Та по същество. Харесал съм точно тези 2 машини-градски супермото убавци, но не намирам нищо за ни е дна от двете, макар за КТМ-а има малко тук-там най вече за двигателя. БМВ-то е ........БМВ и само толкова знам .Чесно казано не ме интересуват цени на рез. части (не че не е важно, но е много относително), а чисто технически предимства- окачване, двигател, консумативи.....и най-вече удоволствие. Не срещнах нито една обява за продажба или собственик на такива машини в България, затова ми е малко трудно в избора. И двете машини са в Италия, с една и съща цена/3800 E/, за състояние -отлично!. Понеже приятел в Италия ще пътува с бус, трябва до15- 20 дни да взема решение и да тръгвам. Очаквам да ударите по едно рамо в избора! Пуснах темата и в друг мото форум, и се извинявам предварително за дублирането.

    P.S. KTM 690 Supermoto е точно този модел с грозната "човка" под фара

  • #2
    От: KTM 690 Supermoto2007 или BMW G 650 Xmoto 2007 да купя?

    Лично мнение! Няма място за сравнение, в полза на КТМ-а един глас от мен.
    motobattalion

    Коментар


    • #3
      От: KTM 690 Supermoto2007 или BMW G 650 Xmoto 2007 да купя?

      Не си търсил на правилното място:
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=55932
      А Бойко има G650X, отиди на една среща в сряда и може да получиш доста информация от първо лице

      Коментар


      • #4
        От: KTM 690 Supermoto2007 или BMW G 650 Xmoto 2007 да купя?

        Колега ето ти една обява на такъв КТМ, който го продава един пич от форума http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...036&f1=details
        За съжаление нямам наблюдение над този модел на БМВ, но чисто визуално мога да ти кажа, че КТМ-а е по-близо на външен вид до истинското супермото. Поставайки се за миг на твоето място, бих избрал КТМ-а. Чао и късмет
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X