Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От италианската кухня за 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От италианската кухня за 2011

    Вижте само с какво бижу,ще се състезава италианският шампион Давиде Годзини,след споразумението на Team 747 Motosport и КТМ,за "украсата" са се погрижили от Effetti Racing Graphics.















    Кой ли ще се радва на старото му конче,с което се прочуха от Италия през България та чак в Австралия и Нова Зеландия.



    http://www.davidegozzini.it/new/
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

  • #2
    От: От италианската кухня за 2011

    Това е стара иформация от преди месец,а и това е само демо-версия( кросов мотор със сликове) за реклама .Тима-747 официално подписаха договор с КТМ на последния кръг като беше в Испания. Вярвай ми че мотора който ще кара Годзини няма да има нищо общо с тоя на снимката.

    Коментар


    • #3
      От: От италианската кухня за 2011

      Информацията я публикуваха днес в един италиански сайт,аз съм фен на КТМ и затова за мен е новина,но след тази забележка,ще се разровя по-обстойно.Странно защо по темата за супермото,никой не подава прясна информация и новини,например за сезон 2011 няма нищо.

      http://www.motoblog.it/post/27624/su...ella-moto-2011
      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • #4
        От: От италианската кухня за 2011

        Защото както казва адаша Хаджиев сега е зима и сме на компютрите.На последния кръг бях с Караньотов и Антонио Тодоров и там разбрахме,а другата новина че Himer ще кара MZ супербайк.Просто като почне състезателния сезон нямам време да пиша.

        Коментар


        • #5
          От: От италианската кухня за 2011

          Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
          Просто като почне състезателния сезон нямам време да пиша.
          Прав си Жоро, но ти си от малкото хора във форума, които могат да предоставят информация на феновете от най-първа ръкаМое мнение е, че договора на 747 с КТМ потвърждава истината, че там където има пари, там са и най-добрите играчиИначе новината за Himer и MZ-то направо ме сразиС нетърпение чакам да го видя този супербайкP.S.Не мога да цитирам, от кога Давиде Годзини не е ставал световен шампион по супермото, та може и това да е причината да смети светлосинята машина
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #6
            От: От италианската кухня за 2011

            Забравих да спонена че Шариер(големия дето караше хускварна) ще кара на мястото на ВанДенБош в Априлия.

            Коментар


            • #7
              От: От италианската кухня за 2011



              Тази седмица,шампионът от Бергамо-Годзини(колко ли е голям този град,за да има толкова много шампиони),благодари на своите спонсори,съотборници и фенове,за изминалият сезон 2010 и на своят отбор TM Racing с който спечели всичките си титли.Нямам търпение да го видя с новата машина,въпреки че и нея още не сме я видели(колегата Жоро Пашов каза че няма да бъде публикуваната в пресата),още я крият сигурно.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • #8
                От: От италианската кухня за 2011

                Бергамо алта или Бергамо басса?

                Коментар


                • #9
                  От: От италианската кухня за 2011

                  Бергамо центро!

                  Коментар


                  • #10
                    От: От италианската кухня за 2011

                    Това вече си е новина,та макар и лоша.Официално,Хускварна няма да участва в световният шампионат през 2012 година,от който никога не е отсъствала и има 12 спечелени титли.Пилоти на марката станали мотард икони са: Eddy Seel,Gerald Delepine,братята Chareyre и Mauno Hermunen.
                    Състезанията на марката,ще останат само на национално ниво,което е по вина на кризата в Италия,където вече наблюдаваме и оттегляне на световно известни пилоти.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:370476_5084_big_hermunen5.jpg
Прегледи:1
Размер:25.4 КБ
ID:5330844

                    Инфо: http://xoffroad.dueruote.it/rt_news/...?codice=370476
                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • #11
                      От: От италианската кухня за 2011

                      Много лоша новина Хускварната е един от най-добрите супермото мотоциклети, като отсъствието и от световния шампионат ще бъде загуба за всички фенове. Надявам се специално Хермунен, а и останалите състезатели да преминат към други машини и отново да ги видим в Плевен, защото все пак през последните две години, той е номер 1 на нашата писта
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: От италианската кухня за 2011

                        Хермунен и Ворличек ще карат за немски отбор с Хонда ,има много промени в тимовете за 2012-та.
                        Нещо не ми се пише вече тук ,с тези модерни технологии и пред компа - всеки дава газ ,състезава се,ремонтира,треньорства и прочие.

                        Коментар


                        • #13
                          От: От италианската кухня за 2011

                          Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
                          Хермунен и Ворличек ще карат за немски отбор с Хонда ,има много промени в тимовете за 2012-та.
                          Нещо не ми се пише вече тук ,с тези модерни технологии и пред компа - всеки дава газ ,състезава се,ремонтира,треньорства и прочие.
                          И аз споделям мнението ти,но има хора(аз в това число) които оценяват професионалните участия и статии във форума,от които може да се почерпи информация от първа ръка.Аз като аматьор в мотоциклетният спорт и нов тук във форума установих,че много от старите членове и наистина опитни хора,не пишат вече,а има и такива дето нищо не разбират,но имат над 2000 мнения и нито една написана статия или материал.То и аз мога да отговарям с едно изречение или само да пожелавам успех на активните участници,но предпочитам да имам 300 статии и наистина материал който може да бъде интересен и полезен.
                          Beta 450 RR-Factory
                          0039 3206052599

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X