Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и семеринги на aprilia rx 50 96 и проблем при сгбаляне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на масло и семеринги на aprilia rx 50 96 и проблем при сгбаляне

    Здравейте,
    единият кол на предницата ми изтече преди доста време, но от липса на смелост не съм разглабял. Сега реших да го направя. Разглобих го лесно свалих старата семеринга и се оказа, че този кол е без пружина и съответно стаблото не беше никак наранено. Днес купих масло и нови семеригни. Но когато дойде време да сглобя кола (другия ще го разглобявам после, за да не взема да го разваля, че сега нито изпуска нито нищо). А ето и какъв е точно проблема, нали има една пръчка която стой в стъблото, ето и снимка:

    Това е кола който е полуразглобен. Проблема е при другия тази пръчка не иска да излезе както на снимката и не може да се сглоби амортисьора ето и снимки


    Имате ли идея как може да се изкара това, че в опити съм изхвърлил към 100 мл масло, и ще трябва сигурно пак да взимам масло.

  • #2
    От: Смяна на масло и семеринги на aprilia rx 50 96 и проблем при сгбаляне

    Като сменях на моята априлия десния кол беше така, понеже смяната на семерингите я правих на терасата и като подръчен материал използвах едното краче на дървена щипка за дрехи. Изтъних го в долния край и го навих в резбичката на пръчката, която неможе да излезе и лекичко я изтеглям после слагам законтрящите шайби в каналчето, процедурата е същата и с др кол, на който има и пружина
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на масло и семеринги на aprilia rx 50 96 и проблем при сгбаляне

      Колеги как изкарахте стария семер защото при мен нещо не иска да излиза, а и да питам след това как се обезвъздушава?
      Some call it a hobby, we call it a way of life!
      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X