Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Карловски пиньони" /зъбни колела за мотоциклети /

    колеги оказа се че много от участниците карат с пиньони произведени
    от карловска фирма
    та имаше доста предложения да отворим такава тема

    давайте сега инфо телефони и прочие че да поръчват хората
    включително и аз бих си поръчал от там пиньони
    ако някой от фирмата прочете тези постове нека се задейства и публикува тук нужната информация
    и да има в предвид че на всички най удобно им е да ги получават с наложен платеж а не да ходят до карлово

    айде нека дадем шанс на родното производство
    а и производителите- сещайте сече има ЕНДУРО ШАМПИОНАТ


  • #2
    Ама трябваше да преместиш всички постове в тази тема.
    Сега пак трябва да почваме да пишем наново.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Бях в магазина дето е на пиротска те са дастрабутори по 40 кинта ама едва ли ше ни дадат номера им сештате се зашто!
      I got 5 on it

      Коментар


      • #4
        Тези дни обещавам да отида до магазина (единствения в Карлово, в който има части за мотори и всичко такова..) и ще попитам цена, марка на пиньоните производител и контакти, общо взето максимална информация за тях и ще я пост-на тук..
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          А бе Маджаров в Карлово правеше пиньони за мотори. Даниеле, теб ти е близо от Парчевич блок 52 като тръгнеш западно, не първата отбивка, където е за болницата, ами следващата в дясно. Там питай. До сега аз не съм питал.

          Коментар


          • #6
            Ще проверя там дали има нещо такова.. ако има ще известя всички
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              NHM Sprockets - www.nhm-bg.com
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Димитър
                NHM Sprockets - www.nhm-bg.com
                Нямаш и представа, колко голяма услуга ми направи, че и не само на мене
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Different_Soul
                  Първоначално публикуван от Димитър
                  NHM Sprockets - www.nhm-bg.com
                  Нямаш и представа, колко голяма услуга ми направи, че и не само на мене
                  имам
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #10
                    Ако някой смята да поръчва нещо на NHM-sprockets, най-добре да му звънне на телефона. Аз пуснах поръчка от този сайт и като се обадих на човека след 3 дни, той ми каза че не е получил поръчката
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      Димитре,ако имаш впечатления от работата и продуктите на фирмата ,моля да ги споделиш
                      тука имаме един хусаберг с изронени зъби на касетата на съединителя,дали ще могат да направят самите зъби или ще правят цялата касета
                      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                      MG Racing Team

                      Коментар


                      • #12
                        А дали някой прави спирачни дискове? Там философията е по-малка. Стоманеното зъбно колело трябва да се закалява повърхностно, а това не е майтап работа. Спирачният диск се закалява обемно, а може да се нареже на лазер и евентуално да мине едно шлайфане. Въпросът е само откъде да се намери подходяща марка стомана.

                        Засега си търся фабрични, обаче обмислям и варианта с правенето.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                          А дали някой прави спирачни дискове? Там философията е по-малка. Стоманеното зъбно колело трябва да се закалява повърхностно, а това не е майтап работа. Спирачният диск се закалява обемно, а може да се нареже на лазер и евентуално да мине едно шлайфане. Въпросът е само откъде да се намери подходяща марка стомана.

                          Засега си търся фабрични, обаче обмислям и варианта с правенето.
                          Има един пич - Маймун му викат той ги прави и то от много добър материал! Подвизава се в автомивката на завоя по симеоновско шосе преди световата за студенски град (в горната част). Ако идваш от околовръстното минаваш светофара и на средата на дългият завой в ляво е автомивката и той е там.

                          Тези дето ги правят в Перник не са много добре, но стават за заден диск. Продават се при Бисер на околовръсното преди отбивката за Суходол посока север.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                            А дали някой прави спирачни дискове? ...............................................................................

                            Засега си търся фабрични, обаче обмислям и варианта с правенето.
                            Доколкото знам Митака в Троян също прави спирачни дискове. Краси, който е модератор в Мотори и АТВ знае повече по въпроса.

                            Пиньоните ги очаквам към края на месеца и задължително ще бъдат публикувани снимки и коментари за продукта.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              момчета забаците от карлово пристигнаха
                              да ви кажа още не съм го монтирал на мотора но само като го видях в какъв вид пристига
                              мнооого професионална работа
                              качеството на изработката е много добро и спокойно мога да кажа на световно ниво
                              сега като го монтирам ще ви кажа и повече но съм убеден и че няма да мръдне дълго време

                              както виждате има си и опаковка етикет и всичко както си трябва



                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X