Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукан резервоар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спукан резервоар

    Незнам дали темата е за тук, но...
    Резервоарът ми е спукан точно долу до кранчето, дайте ми съвети как да го оправя. Ако трябва да се заваря трябва ли да чакам да излязат бензиновите пари и как и с какво да направя промивката...

  • #2
    До: Спукан резервоар

    Първоначално публикуван от fck Преглед на мнение
    ...Ако трябва да се заваря трябва ли да чакам да излязат бензиновите пари и как и с какво да направя промивката...
    Не си прави експерименти защото гърми много яко...
    По-добре си намери друг(втора ръка).
    Последно редактирано от ЕМО; 23-03-10, 21:34. Причина: неграмотност
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #3
      До: Спукан резервоар

      Колега, снимай да видиме така на сляпо само гадаеме
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        До: Спукан резервоар

        ако е спукан резервоара на мотора от снимката (Иж Спорт) по-добре намери здрав,не заради опасност от гръмване (която е малка, но все пак съществуа) ами, защото от безумните вибраций на тоя звер заварката пак ще се спука.....може би с някой по-пластичен тел ще стане.....все пак информацията ми е от годините в, които имах 7 подобни създания
        A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

        Коментар


        • #5
          До: Спукан резервоар

          Най - безопастния метод е, слагаш нов резервоар.

          Коментар


          • #6
            До: Спукан резервоар

            Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
            ...не заради опасност от гръмване (която е малка, но все пак съществуа)...
            По принцип колегата Су-27 е прав, НО ако човека знае какво прави. При така зададен въпрос

            Първоначално публикуван от fck Преглед на мнение
            Незнам дали темата е за тук, но...
            Резервоарът ми е спукан точно долу до кранчето, дайте ми съвети как да го оправя. Ако трябва да се заваря трябва ли да чакам да излязат бензиновите пари и как и с какво да направя промивката...
            човека очевидно не знае какво трябва да направи, за това по-добре не му давайте съвети(това с обяснения във форума не става) защото ще опита , ще му гръмне и ще му отнесе главата.
            Другото за което се сещам е , че след заварката от вътрешната страна резервоара ще нагори и ще започне да ръждясва-съответно ще започне да пълни карбуратора с ръжда.Лечението е тънка работа и почти винаги не се получава.
            Абе с две думи по-добре нов(по-точно друг).
            Успех!
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • #7
              До: Спукан резервоар

              Благодаря за отделеното време и съветите колеги. Оправих резервоара със заварка. Напълнихме го до горе с вода и така заваряхме. Стана перфектно. Заварката беше със CO.

              Коментар


              • #8
                От: Спукан резервоар

                И аз така заварих моя резервоар, но първо го дадох на един познат да го обгори.

                Коментар


                • #9
                  От: Спукан резервоар

                  И моя беше спукан там, залепих го със силикон черен, но се дигна след месец и половина. Днеска го залепих пак с поксипол.
                  Последно редактирано от Chinela; 14-11-10, 08:38.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спукан резервоар

                    Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                    И моя беше спукан там, залепих го със силикон черен, но се дигна след месец и половина. Днеска го залепих пак с поксипол.
                    По-добре го завари като колегата.Не си прави експерименти с тея лепила

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спукан резервоар

                      с епоксидна смола става за известно време, накрайника на кранчето ми беше залепен с епоксидна смола от италиански майстор изкара около 6месеца в мойте ръце не се стърпях да го гледам така разпробих го и му нарязах нова резба и заспа.
                      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X