Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер на предна гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размер на предна гума

    нов съм и имам нужда от малко инфо,тъй като не намерих сигурни данни за това което търся,а именно-предната ми гума е с размер 3х21 това ми казаха че е някакъв стар стандарт и вече не се използва.та въпроса ми е какъв размер според сегашните стандарти ми е гумата за да си я сменя с нова (80/100/21 или )
    това е което ме интересува,просто трябва да знам че да не взема някоя по широка гума и да ми опира в коловете
    благодаря предварително

  • #2
    До: размер на гума

    Трябва ти гума 80\100\21 или 90\90\21 . Първите две цифри са широчина и височина , а третата размера на каплата.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      До: Размер на гума

      Първоначално публикуван от sabi1984 Преглед на мнение
      нов съм и имам нужда от малко инфо,тъй като не намерих сигурни данни за това което търся,а именно-предната ми гума е с размер 3х21 това ми казаха че е някакъв стар стандарт и вече не се използва.та въпроса ми е какъв размер според сегашните стандарти ми е гумата за да си я сменя с нова (80/100/21 или )
      това е което ме интересува,просто трябва да знам че да не взема някоя по широка гума и да ми опира в коловете
      благодаря предварително
      Тази гума да не е за симсон с педали?
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        До: Размер на гума

        Вземи ролетка и премери от единия кол до другия какво е
        разстоянието.Като се взимаш гума пак я мериш с ролетката .
        Така със сигурност нямя да сгрешиш с широчената на гумата
        и няма да опира .
        Срамно ама сигурно

        Коментар


        • #5
          До: Размер на гума

          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
          Тази гума да не е за симсон с педали?
          е чак пък толкова на сузуки тс125 е и е доста запазена като изключим поразлепените копънчета.както и да е ще е сменя,просто ми трябваше инфо.благодаря на отзоволите се

          Коментар


          • #6
            До: Размер на гума

            Първоначално публикуван от sabi1984 Преглед на мнение
            е чак пък толкова на сузуки тс125 е и е доста запазена като изключим поразлепените копънчета.както и да е ще е сменя,просто ми трябваше инфо.благодаря на отзоволите се
            В такъв случай 80/100-21 ще ти свърши работа. Малко по-тясна е от 90/90-21 и за твоя лек мотор мисля че ще подхожда, но който и размер да сложиш няма да сбъркаш.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #7
              До: Размер на предна гума

              Съби знаеш ми номера.Обади ми се май имам нещо за подаряване.

              Коментар


              • #8
                До: Размер на предна гума

                Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                Съби знаеш ми номера.Обади ми се май имам нещо за подаряване.
                Ще се обадя тия дни, просто в това време нищо не ми се правеше
                Дано може да направим нещо по въпроса с лепенките
                Последно редактирано от boiko73; 12-02-10, 21:52.

                Коментар


                • #9
                  До: Размер на гума

                  Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                  Тази гума да не е за симсон с педали?
                  2,50/19 е размера на симсон с педали
                  0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Размер на предна гума

                    Първоначално публикуван от sabi1984 Преглед на мнение
                    ...............сегашните стандарти ми е гумата за да си я сменя с нова (80/100/21 или )
                    това е което ме интересува,просто трябва да знам че да не взема някоя по широка гума и да ми опира в коловете
                    Понеже имам и такъв мотор, мога да кажа, че по-скоро трябва да имаш в предвид размерите на задната гума. Това в случай, че решиш да я сменяш. Разстоянието до калника от към двигателя е доста ограничено. Случвало ми се е да ми търка, че и да ми блокира гумата от калта която се събира. Затова съм си взел по-ниско профилна. Не е толкова впечатляващ мотора с нея, но си спестявам неудобството.
                    Поздрави
                    Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Размер на предна гума

                      Първоначално публикуван от petpet75 Преглед на мнение
                      Понеже имам и такъв мотор, мога да кажа, че по-скоро трябва да имаш в предвид размерите на задната гума. Това в случай, че решиш да я сменяш. Разстоянието до калника от към двигателя е доста ограничено. Случвало ми се е да ми търка, че и да ми блокира гумата от калта която се събира. Затова съм си взел по-ниско профилна. Не е толкова впечатляващ мотора с нея, но си спестявам неудобството.
                      Поздрави
                      да вече ги смених и предната и задната гума съответно 80/100/21 и 100/100/18 мисля че стана много добре,пък си е и друго новата гума

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X