Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луфт в предния спирачен апарат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Луфт в предния спирачен апарат

    вчера карах цв гората и докато съм карал не съм забелязал нищо но като се прибрах нещо в предницата пукаше поразгледах и видях че някаква час от апаратчето е изпаднала и се га има луфт пак си спира без проблем ама ме е страх да не му стане нещо
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:280820091262.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5866125

  • #2
    До: луфт в предната спирачка

    на някой от моторите там има гумен демпфер или направо-част от маркуч...за твоя звяр не знам-но по-добре го уплътни поне с маркуч
    A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

    Коментар


    • #3
      Спирачния апарат е нанизан на един шиш(водача на спирачния апарат).Там трябва да има гумено маншонче което да пази водача от кал(за да може спирачния апарат да се движи свободно).На снимката която съм прикачил маншончето е с №11(снимката е за Хонда , но нещата са принципно еднакви).Не е фатално ако маншончето го няма , но е по-добре да го има.Съвета с маркуча не лош,но е временно решение.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Chinela; 31-08-09, 18:06.
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X