Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предница - EXC200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предница - EXC200

    Здравейте !

    Въпроса ми е за предното окачване на KTM EXC 200,според мен е доста меко,от място с "подскачане" върху мотора (65кг) предните влизат около 7-10 см,струва ми се доста меко,до сега не са удряли,но несъм и правил толкова големи скокове,добре се държат на бабунки,пропасти а и на висока скорост също ми харесват.
    Още от закупуването на мотора си забелязах че трябват нови семерини на предницата - течаха старите,доколкото четох другите теми а и от търсачката първо се подзрях в маслото (можеби е малко),та въпроса ми е колко трябва да е маслото в всеки кол? И какво масло да слагам ? Можеби Motul 5W ?


    Поздрави !

  • #2
    До: Предни - EXC200

    Незнам по колко точно трябва но за да е по твърда трябва по гъсто масло W 7.5 или W 10.
    Митков или Краси трябва да знаят по колко се слага а и има тема за тоя мотор там търси ли?
    Успех и дано го управиш
    0888 074 049

    Коментар


    • #3
      До: Предни - EXC200

      Чел съм я цялата няколко пъти,общото което намерих с коловете беше подмяната на прожините,което мен не ме касае (дай боже),иначе за темата свалям шапка на Митков и Краси !

      Коментар


      • #4
        До: Предни - EXC200

        Колега изтегли си мануала и рахат ще бъдеш!Там си пише всичко
        Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
        Gas Gas EC 200

        Коментар


        • #5
          До: Предни - EXC200

          За жалост неможах да намеря безплатен,ако не е проблем би ли го споделил Ако не,все ще се бръкна за 5-6$,не е толкова до парите,и 10 бих дал,но е разправия да се издават дебитни карти и т.н за глупости

          Коментар


          • #6
            До: Предни - EXC200

            Пружините на 200 са малко мекички по принцип, мисля че бяха за карач около 65-70кг , освен това ако мотора ти е стар са омекнали още. Ако маслото ти е намаляло това пак може да е проблем, защото въздушната камера която играе роля на пружина се е увеличила.
            Маслото се мери в ниво а не в количество, защото неможе предница дебела 43 и такава 48 да събират еднакво количество масло. Нивото на предниците WP е около 110мм при сгънат обезвъздушен кол без пружина. Мери се от най-горната част на кола до маслото.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Предница - EXC200

              Оправихме ги предните амортисьори,за моите 65-6 кг сработват направо перфектно,никаде не са удряли дори и от висок скок,обира добре малките бабунки,изобщо - доволен съм!
              Благодаря на всички за помоща!
              Темата мисля че е вече за катинарче

              Коментар


              • #8
                До: Предница - EXC200

                Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                Оправихме ги предните амортисьори,за моите 65-6 кг сработват направо перфектно,никаде не са удряли дори и от висок скок,обира добре малките бабунки,изобщо - доволен съм!...
                Сподели как. Какъв беше проблема (евентуално и части от къде си си набавил, колко са стрували и т.н.)? Може да е полезно на някой колега с аналогичен проблем.
                Hyundai Terracan 3.5 V6 4WD
                Suzuki SV 1000S, BMW F650, Kawasaki KLR 600, Yamaha YZF 750R

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X