Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна спирачна помпа на Honda Crm 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предна спирачна помпа на Honda Crm 125

    Здравеите имам проблем със спирачната помпа на предна дискова спирачка. Отваряха я всичко си е наред уплатнения, няма въздухр но като натисна ръчката и тече.Въпроса ми е от къде мога да купя такава помпа нова в София годината на мотора е 92.Перси за вниманието.
    Последно редактирано от Blackheart; 03-05-09, 20:19.

  • #2
    До: Предна спирачна помпа на Honda Crm 125

    Ако държиш да е нова и да е точно за твоя мотор,единствения ти шанс е Бултрако,но не знам дали ще ти хареса цената...
    На моето ТТ600 му сложих помпа от скутер и заспа!
    Взех я за двайсетина лева (втора ръка,заедно с дръжката) , но се намират и нови(когато търсих имаше при Карчев в Суходол).По принцип спирачните система(важи за абсолютно всички марки и модели мотори) в общи линий са пет-шест модела.Свали твоята помпа и тръгвай по магазините-все някъде ще намериш нещо подобно-важни са диаметъра на буталото и захващането на маркуча.
    Магазини има на ул.Кирил и Методий и ул Софроний Врачански-9311115,на Пиротска(магазин Ендуро)-9201854,при бабите,при Карчев в Суходол-0898689389,на бул К. Величков(срещу циганската махала)-8229019,втора ръка-зад хотел Хемус(ул Плана планина24-8658293),на ул Кирил и Методий зад техникума по фина механика и оптика(пак втора ръка)-9310164 и на още доста места.
    Успех!
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #3
      До: Предна спирачна помпа на Honda Crm 125

      Мерси за помощта

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X