Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хода на заден амортисьор - мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хода на заден амортисьор - мнение

    Незнам дали е удачно заглавието и знам, че има доста матерял по тази тема, но все пак смятам, че тука е мястото кудето трябва да попитам
    Бих ви помолил за мнение по следната причина. Преди малко повече от месец централня ми амортосьор се повреди(скасасе резбата на оста) и почти на момента го замених с друг докато тоя го оправя. Та в момента с амортосьора, който съм смятъм, че има прекалено малко ход- в сравнение с предишня. С този който съм в момента хода му е някаде 60-70мм(този ход се дължи понеже амортосьора не е оргинален за този мотор и пружината му е рязана-това май също има някакво значение?), но пък кътери без проблем и почти не друса дори, когато сме двама на мотора (мотора е ендуро).
    Та конкретно въпросами е дали няма да има някакви проблеми или последствия ако продължа да си карам с този амортосйор или не би трябвало да има проблем?

    Модератор: Написал сте правилно заглавието и после.???
    И обърнете внимание на правописа си поне от уважение към четящите ви.
    Последно редактирано от Chinela; 29-04-09, 20:12.
    Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

  • #2
    До: Хода на заден амортисьор - мнение

    наи добрия начин е да опиташ и ще не кажеш какъв е резултата след време

    Коментар


    • #3
      От: Хода на заден амортисьор - мнение

      Резултата чак сега пролича С по малък ход пак си возеше добре, но след над година каране имаше леки пропуквания в рамката под резервоара. Тъй че извода е най добре колкото се може по голям ход на амортосьора толкова по добре (Поне по мои лични впечетления)
      Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X