Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прикрепящ елемент за външна гума - ПАПИОН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    добре,но как да разбера колко е широка,къде пише?
    EXTREME

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от iozi
      добре,но как да разбера колко е широка,къде пише?
      Мериш с шублера вътрешния размер и превръщаш в инчове (цолове). 1 инч = 25,4мм
      На кросовите мотори са стандартни, но за другите не знам точно как е.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #18
        Според мен ще бъде много добре някой да даде снимка на този "прикрепящ елемент, защото така малко кофти се получава...
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #19


          ето за това говорим
          това е нещото за което много хора ме питат "защо гумата ти е с два вентила?"

          в сайта за който Хусаберг е дал линк го има в размери 1,6", 1,85" и 2,15" или 40,64мм , 46,99мм и 54,61мм
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #20
            днес намерих,и даже ми го поставиха този папион,имаги в магазин Ендуро по 20 лева,при Сашо от суходол са по 37лева,даже ги давал без печалба(ликвидация извършвал).
            EXTREME

            Коментар


            • #21
              Тие от гумаджийницата кава глупост бияха направили,добрече само два часа съм карал така!Поставили са заднато гума накриво,единия оптегач на 2 другия на 3,5.Направо като го видиах припаднах.Провериавайте всичко след всика манипулация на "майстор" А тези хора разбират,просто са били расеяни
              EXTREME

              Коментар


              • #22
                Папион

                От къде мога да си купя папион за мотора ??

                Коментар


                • #23
                  До: Папион

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=33790

                  Коментар


                  • #24
                    До: Папион

                    Доколкото разбрах Папиона се поставя на гумата за да не превърта в каплата.Някой може ли да постне снимка да го видя какво представлява.
                    КТМ 400 EXC

                    Коментар


                    • #25
                      До: Папион

                      Ето какво представлява

                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #26
                        Въпрос относно стопер за гума - Папион

                        Здравейте, имам следния проблем, който предполагам, се е появил при всички, които карат в гората: превърта ми задната гума. Решението разбира се е едно, стопер, или така наречената "пеперуда". Та въпроса ми е следния: от къде мога да си намеря, или някаква друга алтернатива (Без безумния вариянт да завивам рапидки през обръча в гумата !). Благодаря предварително на всички отзовли се.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпрос относно стопер за гума - Папион

                          Има тема за папионите разтърси се и ще я намериш.Иначе в магазин Ендуро на Пиротска имаше поне преди месец и е около 20 лв.Успех.
                          Кавазаки КЛХ 300 04г
                          Кавазаки КХ 65 04г
                          Опел Астра 94г
                          Мерцедес 124 91г

                          Коментар


                          • #28
                            До: Въпрос относно стопер за гума - Папион

                            Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
                            Има тема за папионите разтърси се и ще я намериш.Иначе в магазин Ендуро на Пиротска имаше поне преди месец и е около 20 лв.Успех.
                            Намерих само тази с "рапидките", но ще потърся и другата и ще мина през магазина.
                            Благодаря.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              До: Въпрос относно стопер за гума - Папион

                              Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                              Намерих само тази с "рапидките", но ще потърся и другата и ще мина през магазина.
                              Благодаря.
                              Виждал съм в Севлиево при Стефан има папиони
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • #30
                                До: Въпрос относно стопер за гума - Папион

                                Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                                Виждал съм в Севлиево при Стефан има папиони
                                Благодаря и на теб, но съм в София, и ако не намеря ще го оставя като резервен вариянт.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X