Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обезвъздушаване на задна спирачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обезвъздушаване на задна спирачка

    абе пичове скоро си взех едно кавазаки КДХ 200 и като му свалях задната гума нямах шестограми и му развих маркуча и стана голяма беля не мога да му обезвъздуша спирачката,кажете дали има някакъв чалам,и още нещо искам да ви питам, имате ли представа дали ако го карам мотора със минерално масло всичко ще е наред

  • #2
    знаеш ли принципа на обезвъздушаване на дискови спирачки?
    че може доста да се пише по темата.
    а по отношение на маслото, колкото по качествено е то толкова по късно ще правиш ремонт т.е. смяна на бутало.
    прецени си кое ще ти е по изгодно, хубаво масло синтетично масло или полусинтетично по 15-20 лв. литъра или по преждевременен ремонт. ако не ти се дават пари за синтетично поне полусинтетика му слагай и гледай да пише че отговаря на JASO FC стандарта
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      mersi za infoto,as spira4kata namerih koi da mi q opravi,ama teq masla sa baq kinti i 6e vidq nqkoq polusintetika deto vika6,mai e dobar variant

      Коментар


      • #4
        ами и буталото е бая кинти
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          знае6 ли някои изгодни варианти да препора4а6.

          Коментар


          • #6
            за марка масло ако си ползвал.

            Коментар


            • #7
              Аз ползвам масло ЛИКИ МОЛИ за 4-тактови мотоциклети в туба от 5 литра и правя точно две сняни.
              В кижката на АТВ-то ми пеше, че трябва да слагам 10W30 ама никъде не можах да намеря.

              Коментар


              • #8
                тука става въпрос за масло за горивната смес, нали правилно разбирам

                аз от доста време карам с Denicol
                маслото определено е стока, има и полусинтетика и е около 14 лв.

                на други известни марки също има полусинтетика (semi syntetic)
                на shell също съм пробвал, на лики моли знам че има, даже и на OMV мисля че има по техните бензиностанции
                на AGIP ако не се лъжа имаше някакъв евтин вариант по 10-12 лв. с рицин, поне готино мирише

                просто гледай да пише JASO FC и това е
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  4увам 4е мотул било хубаво и може да го пробвам,а какво 6те кажете за кастрол,6тот 4увам разни работи 4е го развалили пук има едно място дето маи 6те има скоро на танка лаисна

                  Коментар


                  • #10
                    танките лаисни излизат винаги по скъпо!
                    ДЕНИКОЛ
                    http://www.bobimx.com/products/?ID=58

                    дано несе сърдите за дадения ЛИНК но просто видях,че в това нет магазинче предлагат
                    "Опознай Родината за да я обикнеш"

                    Коментар


                    • #11
                      10х,много полезна информациика

                      Коментар


                      • #12
                        от полусинтетиките тази на LIQUI MOLY е със най добро съотношение цена качество
                        много е качественна а цената и е ниска
                        аз съм карал много със такава и съм много доволен
                        много мои приятели също

                        Коментар


                        • #13
                          От: Обезвъздушаване на задна спирачка

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          знаеш ли принципа на обезвъздушаване на дискови спирачки?
                          че може доста да се пише по темата.
                          а по отношение на маслото, колкото по качествено е то толкова по късно ще правиш ремонт т.е. смяна на бутало.
                          прецени си кое ще ти е по изгодно, хубаво масло синтетично масло или полусинтетично по 15-20 лв. литъра или по преждевременен ремонт. ако не ти се дават пари за синтетично поне полусинтетика му слагай и гледай да пише че отговаря на JASO FC стандарта
                          здрасти може ли някои да ми помогне как да си обезвъздуша задната крачна хидравлична спирачка ако може споделете ми нов сам приятели

                          Коментар


                          • #14
                            От: Обезвъздушаване на задна спирачка

                            Как успя да изровиш тема от преди 5 години без да видиш залепената http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39479

                            Коментар


                            • #15
                              От: Обезвъздушаване на задна спирачка

                              Първоначално публикуван от ahead Преглед на мнение
                              4увам 4е мотул било хубаво и може да го пробвам,а какво 6те кажете за кастрол,6тот 4увам разни работи 4е го развалили пук има едно място дето маи 6те има скоро на танка лаисна
                              Язък ти за учителката по Български език !
                              Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X