Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

    Кажете сега какво трябва да е налягането в амортесьора.
    Последно редактирано от maku; 02-09-08, 09:42.

    Коментар


    • #17
      До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

      Нямаше да е лошо да кажеш и какъв ти е мотора, ама карай...

      Между 10-12 бара налягане му направи

      Коментар


      • #18
        До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

        Мотора е хонда хр 125 2004 година ама амортесиора уригинален не е с газов амортесиор аз си го купих по евтино и са незнам какво налягане да му вкарам карам го повече по асвалт и каманяк често из поляни рядко в гората

        Коментар


        • #19
          До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

          Да ви кажа честно че това което каже Гоблин можете да ко четете и взимате за пример до тук този човек не е казал нито една глупост втози форум от както аз го чета.Не го и познавам дори но той може да ви насочи и каже доста неща.А за задния амортисиор имаше една тема там аз писах за азота и за налягането между 10 и 12 атмосфери и че как се вкарва самия азот в амортисиора.И че самата бутилчица е разделена вътре с една мембрана която разделя маслото от азота които и оказва налягане.Че никога не трябва да се покрива тази ботилчица с нищо защото играе ролята на радиатор .Не е сложна технология но изисква инструменти азот и др.Пълна глупост е да вкарвате въздух се едно да слагаш пясък в двигател вместо масло
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #20
            До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

            Минете през 20-30 скока или по път който агресивно натоварва окачването, след това си сложете ръката на бутилката на зания амортисьор и вижте каква температура е достигнал, или по-скоро сложете някакъв термометър щото ако пипнете с ръка ще се изгорите и тогава преценете с какво да го пълните.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #21
              До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

              АЗ си купих чист китайски кросс и го напопих с въздух след кое след 2 скок го спуках почна да тече масло . На какво се дължи това на много попене ли ?

              Коментар


              • #22
                До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

                Най-вероятно да,освен ако не си направил много голям скок или не си бая тежичък за китайчето.
                [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                Коментар


                • #23
                  До: Пълнене (с газ) на заден амортисьор.

                  Карам Suzuki DR 250S от един месец. Проблемът ми е следния:
                  Проследявам маркучите излизащи от двата кола на предницата (обратна е),те стигат до резервоарче под резервоара, а от него излиза маркуч, отиващ до казанчето на задният амортесьор, на него има винтил (като този на гумите (следователно амортесьора е вуздушен, нали?)). Въпросът мие: Дали от този вентил се помпи и предницата?
                  П.С. Mотора е със SHC.
                  Кольо Динев

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X