Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕМОНТ НА ПРЕДНИЦА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РЕМОНТ НА ПРЕДНИЦА

    Единия телескоп ми е изпуснал или нешто подобно, защото е много мек а масле не е натекло, кажете маистор да го отремонтира.
    I got 5 on it

  • #2
    Какъв мотор, кой град?

    Коментар


    • #3
      Honda cr250 95г. Мотора ми е в Благоевград иначе мога да ги сваля коловете и да ги донеса в София.
      I got 5 on it

      Коментар


      • #4
        да не е счупил пружина или нещо друг дефект
        няма логика да е толкова мек дори и хич масло да няма в него

        Коментар


        • #5
          По укачването Баджо е най в час, от тези дето познавам. Намира се зад радиото на драган цанков. Митков може да ти даде телеона.

          Коментар


          • #6
            Сух е телескопа няма никво масло и семеринга е сух, аз съм близо до този маистор уча във ВИАС ще разпитам наоколо, дали ще го открия, ако не мога ще помоля другаря Митков да ми го даде, Благодаря.
            I got 5 on it

            Коментар


            • #7
              След радиото, посока купата - първата в дясно и след 50м има едно качване на тротуара в дясно и вътрешно пътче (посока обратно към радиото) с разни паркинги и т.н.т. Там в е дъното от дясно...

              Коментар


              • #8
                БАДЖО спорт тел 0888315046

                ул Добри Войников 2а

                влизате навътре в двора и в дъното в дясно му е работилницата
                ...пазете се че има едно крейзи куче ...вързано е в повечето време ..но все пак
                е поне последно като ходих там бе тва куче де а това бе доста отдавно 2003 та май за последно

                Коментар


                • #9
                  сега ги свалих и двата и като ги мерих, разваления сам си потъва некаде към 7-8мм.
                  I got 5 on it

                  Коментар


                  • #10
                    отвори го виж сигурно захващането на пружината нещо не е както трябва

                    иначе много рядко се чупят
                    повечето пъти е някакъв друг по дребен проблема

                    Коментар


                    • #11
                      не съм в час с тия работи, да не ги разваля, един път на едно чз ги ремонтирах, така ги напълнихме че направо избиха и на една бабуна му изпадна долната част
                      I got 5 on it

                      Коментар


                      • #12
                        ами и аз не бях в час на времето ама по едно време влязох
                        ...неволята нали знаеш приказката за тия дето викали неволята да им помага
                        свали си схемата на предницата от интернет разгледай я и разглобявай
                        виж кое не е като на схемата и го оправи
                        или разглоби и двата кола и виж какво му е различното на дефектния
                        гадна и цапаща работа е ремонта на предници но...

                        Коментар


                        • #13
                          Лятото като гледах Ханес как прави моята му се накефих на приспособленията.
                          Специални легенчета, шлаухи, спринцовки, пасти, мехлеми , постелки, стойки, специални хирургични ръкавици и какво ли не още. Накрая една капка масло капна на цемента, той се притесни много, извади специален разтвор и гъбичка и я попи акуратно
                          И това става по време на преход!
                          Нащо направо е хайванска работа.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Лятото като гледах Ханес как прави моята му се накефих на приспособленията.
                            Специални легенчета, шлаухи, спринцовки, пасти, мехлеми , постелки, стойки, специални хирургични ръкавици и какво ли не още. Накрая една капка масло капна на цемента, той се притесни много, извади специален разтвор и гъбичка и я попи акуратно
                            И това става по време на преход!
                            Нащо направо е хайванска работа.
                            Аз като си правя предницата винаги става страшна кочина

                            Жоро, имаш ли случайно някоя снимка на тези приспособления?

                            Коментар


                            • #15
                              Закарах ги двата кола при Баджо 140кинта за двата с маслото 4упени са тия дето са за реголиране на твърдоста и ще ми направи нови, а тоя единия нямал масло, а семерингите каза 4е са здрави, и в 4етвъртък маи 6а са готови и в събота живи и здрави пак напред
                              I got 5 on it

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X