Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

    Здравейте колеги,искам да попитам от какъв друг мотор става задната капла на хускварната,ако има значение мотора е 125 вр 2004г

  • #2
    От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

    От хусгварна,колега

    Коментар


    • #3
      От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

      КТМ 1към1

      Коментар


      • #4
        От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

        Здр. Аз имам Husqvarna WR250 и сложих капла от Kawasaki KX250, пасна 1:1. Преди да купиш, която и да е капла просто премери разстоянието от диска до пиньона, ако е същото като твоето или по-малко би могло да стане (при мен м/у диска и пиньона е 15 см). Дори и да е по-тясна новата главина стругар може да направи нови втулки, само не трябва да е по-широка, защото тогава няма какво да се направи. А и оста е хубаво да е със същия диаметър (при мен и при повечето е 20мм).
        Успех в търсенето.

        Коментар


        • #5
          От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

          Само да добавя. Гледай новата капла да не е с демпферен пиньон, защото мотора ше стане муден и се губи удоволствието от 2т (лично мнение)

          Коментар


          • #6
            От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

            Сори за спама но какво общо има зъбака със удоволствието от 2-т ако може да поqсниш колега.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • #7
              От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

              Между основата на пиньона , и главината , има гумен тампон /демпфер/ , "мудността" в стотни от секундада , не мога да я изчисля , но грубо казано се губят 2-3мм. от реакцията на задното колело.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

                Ами като взех мотора отзад беше с въпросните гуми м/у главината и зъбака, след което си взех цяла капла от Kawasaki с твърдо закрепен пиньон и осъзнах каква е разликата . Мотора стана 2 пъти по-агресивен, с всяко пипване на газта задницата почва да бяга . А каплата я смених именно заради демпфера, защото един ден просто превъртя и нямаше др решение, предполагам. че е бил от по-слаб мотор, затова не е издържал, пък и не съм видял на друго 2т демпфер на пиньона, май само при 4т има нужда от него.
                Последно редактирано от pecoo; 10-03-14, 22:18.

                Коментар


                • #9
                  От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

                  Първоначално публикуван от Емил Йонев Преглед на мнение
                  От хусгварна,колега
                  Колега 1во попитах от какъв друг мотор ще стане и 2ро пише се husqvarna-хускварна !

                  Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

                    Първоначално публикуван от pecoo Преглед на мнение
                    Здр. Аз имам Husqvarna WR250 и сложих капла от Kawasaki KX250, пасна 1:1. Преди да купиш, която и да е капла просто премери разстоянието от диска до пиньона, ако е същото като твоето или по-малко би могло да стане (при мен м/у диска и пиньона е 15 см). Дори и да е по-тясна новата главина стругар може да направи нови втулки, само не трябва да е по-широка, защото тогава няма какво да се направи. А и оста е хубаво да е със същия диаметър (при мен и при повечето е 20мм).
                    Успех в търсенето.
                    И като направиш втулки..... какво правим с разминаването на пиньоните и това, че спирачния диск е по навътре?
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задна капла хускаварна от какъв друг мотор става

                      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                      И като направиш втулки..... какво правим с разминаването на пиньоните и това, че спирачния диск е по навътре?
                      Май се получава, вместо боб с наденица, манджа с грозде
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X