Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся Митас С10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся Митас С10

    Ей в Габрово е загубена работа, в магазина за гумите казаха че в софия няма тази гума а ми трябва спешно тези дни.
    Кажете откъде да си намеря такава нова 110-90-18.
    No bike - no fun!

  • #2
    Мога да ти пратя "Дънлоп" ~135 лв.

    "Митас" на склад евентуално при нас има единствено при Карчев, ама той им иска по 80-85 лв.
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #3
      виж на данчо в магазините или му звънни да го питаш

      Коментар


      • #4
        Дидо в севлиево май има. след около половин час ще проверя и ако има ще ти звънна
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          проверих. но на това место има 19" а на теб май ти трябва 18.
          има още един магазин. дано остане време да мина днес от там. ако няма Ц10 може да ти кажа какво изобщо има. а в темата за гумите дестоне, засегнахме вариантите за гуми марки издържливост и цени. ако ти се дават повече пари май е по-добре да си купиш дънлоп
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            а ако не ти се дават при бучака и при данчо в магазините има едни с тоя размер около 60лв струват
            ама как се казват не знам някви дето не съм ги чувал бяха май
            но шарката изглежда добре

            Коментар


            • #7
              Много ви благодаря за инфото!

              Митков, как да отида специално до Хасково за една гума (е, в краен случай ще си помисля ) Пък ако няма Ц10, то най-накрая ще е каквато има - сега съм с Ц-02, може и пак такава да сложа.

              Краси, дано да има в този друг магазин, защото мисля да идвам на Смолян, а галоша иска да се сменя
              No bike - no fun!

              Коментар


              • #8
                намери ли партнер за смолян

                Коментар


                • #9
                  Не, още не съм обявявал че търся, че ако нещо ми се прецака ходенето да не го прецакам и него.

                  Вчера стана някакъв проблем с паленето на мотора (стартера). Като натисна копчето и щраква веднъж в една кутийка точно до акумулатора, в която влиза тока от него и излизат две по-дебели жици едната от които отива в стартера.
                  С тикане пали! Смених бушончето там, но нямаше ефект.
                  С една дума: HELP!!!
                  No bike - no fun!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X