Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Щанги (мотори)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Щанги (мотори)

    Незнам дали е за тук тази тема ако трябва модераторите да я преместят...

    Става въпрос за щанги за сменяне на гуми.....Доста често ми се случва да го имам този проблем...в гаража си имам някакви обаче са големи и не стават да ги взимам с мен като ходя да карам. А не веднъж се е случвало да пукаме в гората...ама се разни други хора са имали щанги и сменяме...обаче искам да си купя мои.. тези хора си ги имат от сто години от някакви незнайни места...дайте съвет откъде да си взема такива щанги две....иска ми се да не са много големи за да си карам с тях но да са и от качествен материал да мога да си сменя гумата кат хората. Е тва ми е болката....
    [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

  • #2
    Поръчай на Събин да ти докара от Аунер.
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #3
      ако искаш и в харманли има да ти взема не са скъпи а ми вършат чудесна работа

      Коментар


      • #4
        нещо около 15Е бяха 3бр. или по 5Е на щангичка.

        Коментар


        • #5
          Колко са дълги тия неща? Май и аз искам, за друго, ама все тая.

          Коментар


          • #6
            Горе долу една педя
            за центровка на карбуратора за УАЗа са идеални

            Коментар


            • #7
              Сега я втасахме! Ми ако нямам карбураторен УАЗ ще ми дадат ли? Или да се чудя как да набутам карбуратор в дизела? Егати, пак ме вкарахте у приключение(((
              Дайте и на мене две! Ама не знам на кой и как да дам парите.

              Коментар


              • #8
                Иди довечера в БИАД даи на певицата две по 10 кажи и поздрав за Близнака тя да каже
                Утре сутрин остави прозореца отворен гълъб ще ги донесе кажи само цвят какъв желаеш ти

                Коментар


                • #9
                  15 E звучи добре казвайте сега как да поръчвам, Събине. Аз живея близо до вас така че мога направо да мина. Снощи се разтърсих в сайта на Louis и намерих едни....май са на съшата цена изглеждат ми читави ако и тези твойте са такива ....поръчвам ...за доставка нещо колко пара още....

                  [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                  Коментар


                  • #10
                    Аз искам двете малки. Ако има черни.
                    Бе Близнак, мани тая работа, не е за мене. Не може ли да седнем като белите с тебе, и почтено да се натряскаме, къв биад, кви чалги, ... Па ако толко се изцъклим, може и на певицата да бутнем, ма дай полека ...)))

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X