Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на предница?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на предница?

    Здравейте колеги някой може ли да ми каже,човек който качествено може да обслужи предницата имам предвид смяна на семеринги и масло.Мотора е CRF250R
    Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

  • #2
    От: Ремонт на предница?

    С майстор не мога да ти помогна , но не е никаква философия трябва ти малко инструмент няколко бири и приятел да ти прави компания. Цялата работа не отнема и час време. В youtube има доста видео как става

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на предница?

      Аз съм на среща с помоща.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на предница?

        Блъгодаря за бързите отговори колеги.Видях клип в "YouTube" наистина не е нищо сложно и ще го оправя сам.Поздрави
        Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на предница?

          Колеги имам един въпрос.Понеже смятам да вземам масло за амортисьорите "Motul Fork Oil Expert 5W 1л ",но по книжка няма да ми стигнат точно 100мл а на един приятел му е останало малко от неговата смяна "Denicol Fork Fluid SAE 5W".Проблем ли ще е ако долея малко от "Denicol" в "Motul".Още не съм купил маслото и затова ви питам какво да правя,защото все още мога да купя и ''Denicol",но мисля че "Motul" е по хубаво
          Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на предница?

            Според мен няма да е проблем, единствено ще трябва да омешаш предварително двете масла и тогава да наливаш.
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на предница?

              Колеги днес завърших и 2та кола и всичко е перфектно.Благодарение на ето този пич http://www.youtube.com/watch?v=NAPM8lnYenI ,който показва как се сменят семерингите и маслото.Само малко се затрудних в набиването на семерингите понеже нямах подходящия инструмент,но за тази работа ми помогна старата семеринга режа я на 2 слагам я набивам чрез нея новата и после я отварям и я изваждам.на пръв поглед всичко стана перфектно но най-вероятно утре ще има тестове и пак ще пиша.Използвах масло Denicol 3,5W понеже е по рядко а на мен ми трябва точно такова ,защото мотора се кара ендуро
              Ако съдбата ти затвори вратата,влез през прозореца!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X